Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

9. Kapitola - DANGER

12. května 2013 v 17:37 | Hanny*

Vzal mou tvář do dlaní a nespustil oči z těch mých. Byl velmi opatrný a nedělal prudké pohyby.
,, Rose." šeptl . Dýchal klidně. ,, Měla by si vědět,že jsem moc silný." Usmála jsem se. Trošku mě to děsilo,ale v tu chvíli mi to bylo fakt ukradený. ,, A k tomu hrozně rychlý." Než jsem stačila mrknout,tak stál u mé postele. Otevřela jsem údivem pusu a mlela dokola něco jako: To je brutální! Hustý! Jak si to udělal?! . Jemu zřejmě nedocházelo jaké má neuvěřitelné schopnosti. Zamračil se.
Asi o svůj dar nestál. Rychle jsem změnila téma.
,, Víš co jsem četla v knize upírů?" přidrzle jsem se ušklíbla.
,, Co?" nadzvedl obočí.
,, Že se může upír otisknout s člověkem." Pomale jsem k němu šla.
Sedla jsem si na postel a čekala na jeho reakci.
,, Já vím.Vypráví to staré legendy o upírech." odpověděl klidným a vyrovnaným tónem.
,, Tím,že se z něj napije." pokračovala jsem. Usmála jsem se na něj a svůdně na něj mrkla.
,, To nemyslíš vážně! Ty chceš abych se z tebe napil jen kvůli nějakému otisku o kterém píšou v hloupé knížce?!" Tvář se mu zkřivila vztekem.
,, To není hloupá knížka!" odsekla jsem. Mlčel a ani se na mě nepodíval.
,, Harry, já chci aby mě něco s tebou pojilo. Něco co nikdo nerozlomí." Udivovalo mě , jak z mého hlasu číší klid a přesvědčivost.
,, To není řešení." odvětil Harry. Přimhouřila jsem naštvaně oči.
Chci jen aby se ze mě napil, aspon trošku. Co mu to udělá? Do hajzlu!
Nastalo dlouhé ticho. Přemýšlela jsem , jak ho mám přesvědčit.
,, Takže nechceš mě ochutnat?" uraženě jsem se zeptala.
,, Nejde to." sklesl.
Dobře, vstala jsem z postele a šla ke stolku. Otevřela první šuplík,kde jsem měla psací potřeby. Vyhrabala jsem nužky. Harry mě sledoval a než mě stačil zastavit , špičkou nůžek jsem se šmikla těsně u tepny na krku.

Vypráví Harry

Zaplavila mě omamná vůně krve. Ne Harry! Zapomen na to! Sbíhaly jsme mi slny. Potřeboval jsem se napít, chci se napít. Byl jsem jako v tranzu. Pořád jsem se díval na červenou tekutinu,která tekla Rose z malé rány na krku.
,, Napij se. Já vím,že chceš." Přistoupila ke mně a rukama se opřela o mou hruď. Slyšel jsem její pravidelný tlukot srdce.
Odrhnul jsem jí vlasy z krku a naklonil se k ráně. Zaváhal jsem.
,, Pokračuj" špitla.
Rty jsem se dotkl tekoucí rány a projela mnou energie a rozkoš. Vycenil jsem špičáky, které se blýskaly v odrazu měsíčního světla. Chytl jsem ji kolem pasu a pořádně ji k sobě přitiskl. Zajíkla,když jsem se zakousl do rány na krku. Podlomila se jí kolena. Vzal jsem jí do náruče a odnesl jí k posteli. Sice jsem byl zakousnutý do jejího krku,ale ještě nepil. Položil jsem jí na hebkou zelenou přikrývku a lehl si opatrně na ni ( ne doslova). Jednou rukou jsem se ale držel kousek nad jejím tělem. Měla přivřené oči a tichounce sténala.
Pak jsem začal pít.
Chuť její krve byla neodolatelná a sladká. Chtěl jsem víc. Prsty mi zajela do vlasů a přitiskla mě víc ke krku. Projela mnou rozkoš a nadrženost. Rukou jsem jí zajel pod tričko a dotýkal se holé kůže na zádech. Přitiskl jsem svoje boky k jejím. Stehno měla mezi mým rozkrokem, takže cítila tvrdou bouli pod mými kalhotami. Začal jsem nahlas sténat a intenzita sání se zvýšila. Ani se nenamáhala s rozepínám knoflíků u košile, prostě ji ze mě strhla. Překonal jsem vzdálenost mezi našemi těly a úplně si na ni lehl. Hladila mě po zádech a já jí držel za zadek a hladil jí pod tričkem záda.
,, Harry.. Dost." Nemohla pořádně promluvit. Pořád jsem sál a nepřestával.
,, Harry .... Prosím , už cítím, ... že ... Harry." Snažila se mě odstrčit,ale mě se jenom naply svaly a pořád jsem držel.
,, Dost!" vykřikla a já vyletěl a narazil do zdi naproti její postele. Pusu jsem měl celou od krve a cenil na ni špičáky. Oči jsem měl úplně tmavé.
,, Promiň." promluvil jsem udýchaně. Vzal jsem košili,která ležela na zemi a otřel si do ní pusu.
Na sobě mi zůstalo ještě bílé tílko.Kousek jsem roztrhl a šel s ním za Rose. Rána jí pořád krvácela a k tomu jí přibyl kousanec.
Košili jsem ji přitiskl na rány. Škubla sebou a já taky. Cítil jsem bolest na tom samém místě, kde má kousnutí a řeznou ránu od nůžek. Zaplavila mě vlna jejich pocitů a slyšel jsem její myšlenky a bolest na krku.
Otiskli jsme se...
Lehl jsem si k ní. Měla zavřené oči a těžce dýchala.
,, Otiskli jsme se, Rose." šeptl jsem jí do ucha.
,, Já vím, cítím tvoje pocity." usmála se a pootevřela oči. Byla vyčerpaná a ztratila hodně krve.
Rukama jsem jí objal a hlavu jsem jí položil na svou hruď.
,, Miluju tě." Políbil jsem ji do vlasů. Zaplavil mě pocit viny. Doufám,že bude v pořádku.
Spokojeně se zavrtala do mé náruče a klidně spala.Ps. Omlouvám se , že to tak dlouho trvalo,ale může za to moje lenivost. Neměla jsem moc náladu na psaní,ale díky mým kamarádkám tu je 9. díl. Doufám,že se bude líbit. :) Další díl doufám přidám dřív.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dee* Dee* | Web | 21. května 2013 v 16:43 | Reagovat

Ahoj můžeš mi dát prosím hlas za můj výtvor do VGS. Jsem tam jako Dee*. Děkuji moc a když budeš potřebovat tak ráda oplatím :D

http://sweety-m.blog.cz/1305/vgs-vyhlaseni-1-kola-zadani-2

2 Tez Tez | 1. července 2013 v 17:24 | Reagovat

Super :) další díl prosím. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama