Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

7. Kapitola - DANGER

6. dubna 2013 v 21:59 | Hanny*Vyletěla jsem ze dveří. Vyděšeně jsem utíkala po velké školní chodbě.Po tváři mi tekly slzy. Bála jsem se o něj. Co když mu něco udělal? Oh ne! Pak jsem zahla doleva. Byla tma,takže jsem skoro vůbec neviděla. Našla jsem vypínáč a rozsvítila. Ležel na zemi, zády opřený o zeď. ,,Liame!" vykřikla jsem. Běžela jsem k němu. Jeho hlavu jsem si dala do klína. ,, Liame!" Slzy mu kapaly na tvář. Co mám dělat? Jediné co mě napadlo, tak .. Ale né , to nemůžu. Toužila jsem ho políbit. Ale přece nemůžu. Naklonila jsem se k němu. Pořád měl zavřené oči. Přitiskla jsem se k jeho rtům a lehce ho políbila. Pootevřel ústa a začal mi něžné polibky oplácet.

Vypráví Rose

Vyslékla jsem se a šupla do sprchy. Horká voda mě uvolnila z napjetí. Vzpomněla jsem si na jeho rty, jak něžně se mě dotýkal. Jak mě pokaždé zastavil, když jsem se neudržela. Měla bych říkat já jemu ne, né on mě. Ale to jak byl tajemný mě přivádělo do rozpaků. Chci ho políbit , pokaždé když ho vidím. Z jeho dechu mnou projede mráz. Z očí se mi podlamují kolena a z doteků hořím. Nikdy jsem nechtěla, abych byla takhle před klukem slabá. Způsob jakým mě provokuje je neodolatelný.
Úplně jsem ztratila pojem o čase. Vyletěla jsem ze sprchy a oblékla jsi volné tepláky, pruhované tílko a dlouhou mikinu. Seběhla jsem schody a šla k telefonu. Cosette dneska šla zase do baru,ale kde je Adne? Byl tam jeden vzkaz. ,, Rose přijed zamnou do školy, jsem v nebezpečí." Pro případ, že bych se spletla jsem vzkaz přehrála ještě jednou. Popadla jsem klíčky a oblékla jsi černou koženou bundu. Odemčela jsem stříbrné Volvo. Patřilo Cosette. ,, Kam jedeš?" U auta se objevil kudrnatý kluk. Vykulila jsem nevěřícně oči a otevřela dveře u řidiče. ,, Nemám čas ti něco vysvětlovat!" odbyla jsem ho a chtěla nastoupit. Chytl mě pevně za rameno. ,, Pojedu s tebou!" Naklonil se ke mně. Málem jsem mu padla do náruče. Podívala jsem se na jeho rty a ták moc je toužila políbit. Obejmout ho,ale nešlo to. ,, Nechci, aby si jela sama."
Oba jsme nastoupili do auta. Já řídila. ,, Jedeš do školy,že?" zeptal se a usmál se. ,, Jak to víš , sakra?"
,, Je tam Zayn." Podíval se na mě a oči mu v momentě ztmavly. Odvrátila jsem pohled na cestu a otočila klíčky. Šlápla jsem na plyn. Ariadne řekla,že je v nebezpečí a je tam Zayn.... Počkat co tam dělá Zayn? ,, Zlato, jezdíš jak hovado." Právě jsem nezastavila na červenou. Pevně jsem stiskla volant. ,, Co jste zač? A nelži mi, chci slyšet pravdu." Podívala jsem se na něj. Poznal,že mám strach v očích. Mlčel a sklopil smutně hlavu. ,, Chceš to opravdu vědět?" Přikývla jsem a viditelně polkla.
,, Jsme jako ostatní teenageři,ale já a moji bratři se trošku lišíme..." Podíval se na mě. Přikývla jsem at pokračuje. ,, Nepotřebujeme k životu spánek. Podle toho jak prahnem po krvi se nám nění barva očí..." V tu chvíli moje srdce přestalo bít! Prudce jsem zabrzdila. Do očí se mi začaly hrnout slzy. KRVI? Proboha! ,, Jste to slovo na "U"?" pípla jsem. Utřela jsem si slzy. Přikývl. Upír, to mi tak scházelo. Nikdy jsem ke štastnému životu nepotřebovala kluky a když už se jeden ukáže , není normální. ,, Měla jsem být tvoje jídlo?" Znělo to fakt ujetě,ale já se musela zeptat. ,, Já jsem ze začátku tě bral jako holku, do které bych se nezamiloval. Pořád ses mě ptala na otázky, na které jsem nevěděl jak odpovědět. Ale zamiloval jsem se. Do tvých očí, vlasů, rtů, do toho jak si nadrženě po mně 2x vyjela nebo jak něžná dokážeš být. Způsob jakým mi odmlouváš mě ještě víc k tobě táhl. Měl jsem pocit,že bez tebe nevydržím ani vteřinu. Jsem jako normální kluci jen nejím to , co oni. Vždycky jsem byl hrdý a dělal ze sebe tvrďase,ale u tebe jsem jak slabé kuře ...Jsem tvůj." Rozbrečela jsem se. Chtěl mě vzít za ruku,ale já ucukla. Ukápla mu slza. ,, No, tak já asi půjdu pro Zayna. Počkej na Adne před školou nic se jí nestane." Těžce mluvil. ,, Sbohem Rose. Miluju tě." Vystoupil z auta a byl pryč. On mi řekl miluju tě? ,, Já tebe taky" zašeptala jsem a rozbrečela se. Proč jsem ho nechala jít? Proč? Chci ho obejmout a říct jak moc ho potřebuju. Hlavou jsem narazila na volant. Harry ... prosím , vrať se ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Kittys♥ ♥Kittys♥ | Web | 7. dubna 2013 v 15:06 | Reagovat

Sakraaa...okamžitě pokračování..:D:)

2 Chantal | robert-downeyjrcz Chantal | robert-downeyjrcz | Web | 14. dubna 2013 v 10:20 | Reagovat

Pěkné :))

3 Carly* Carly* | 21. dubna 2013 v 11:00 | Reagovat

Ahoj, moc krásné Další díl prosím:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama