Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

6. Kapitola - DANGER

23. března 2013 v 10:24 | Hanny* ( Styleska*)
Rozhlížel se po domě. ,,Tady bych si zvykl bydlet." Mrkl na mě. Šla jsem do obývacího pokoje a na stolek odložila svoje věci. A co teď? Mysli Rose, udělej něco. Protože jestli se jen trochu ke mně přiblíží tak ...Zapla jsem televizi a ve stoje sledovala nezajímavé reklamy. Cukla jsem sebou, protože mě Harryho velké ruce chytily ze zadu okolo pasu. Jeho dech jsem cítila na krku. ,,Harry." hlesla jsem. Na kůži se mi udělala husina a srdce mi bušilo jako o závod. ,,Ukaž mi tvůj pokoj." pobídl mě. Chytla jsem ho za ruku a vedla ho po schodech nahoru do mého pokoje. Otevřela jsem dveře. ,, Tohle je můj pokoj." odkašlala jsem si. Harry se rozhlédl a jeho oči zastavily o velké postele. ,,Pěkný!" usmál se. Sklopila jsem hlavu, protože jsem se začala červenat. Chytl mě za bradu,abych se mu podívala do očí. Harry oči byly, tak nádherné. Byly tak tajemné. Chvíli jsme se takhle na sebe dívali. ,,Jsi tak krásná." zašeptal. Zamilovala jsem se. Je mi jedno, co je zač. Nějakej upír,jak vypráví Cos, to těžko. Takovou kravinu jsem vypustila z hlavy. Stoupla jsem si na špičky, abych ho políbila,ale trošku jsem zavrávorala. Jeho ruce mě chytily pod rameny a vyzvedly. Políbila jsem ho. A on mi polibek oplatil. Pustil mě a vzal do náruče a nesl k posteli. Položil mě a rukou se opíral o postel, aby na mě nespadl. Naklonil se a nachával mi mokré polibky na krku. Zavřela jsem oči a prožívala jsem tu chvíli. Srdce mi bušilo jako o závod. Jeho doteky mě hřály a polibky uklidňovaly. Prsty jsem mu jezdila po buchtách na hrudi a zkoušela jsem sjet níž. Narazila jsem na okraj jeho boxérek a pak jsem našla knoflík od riflí. Chtěla jsem ho rozepnout, ale: ,, Rose! Proč to děláš?!" zuřil. Slezl z posteli a díval se na mě naštvaně. ,,Promiň!" Sklopila jsem hlavu. Pousmál se a sedl si zamnou. Ruku položil na mé stehno. ,,Zlato já tě chci a moc. Ale vidět, jak máš na sobě modřiny? To si neumím představit." objal mě. ,,A ani nechci." Podívala jsem se mu do očí. To mě chce tak moc,že by mě udělal modřiny? Cože?
Neudržela jsem svoje ústa zavřené : ,,Máš nějaké tajemství?" Usmál se. ,,Jaké tajemství?" Odhrnul mi pramen vlasů. ,, No,který si mi ještě neřekl. Moc toho sice o tobě nevím,ale řekl by si mi vše?" Stiskl mi ruku. ,, Ne nemám žádné tajemství." Zamyslel se a chvíli bylo ticho. ,,Vážně?" Zvedla jsem nejistě obočí. ,, Řekl bych ti to!" Zvedl se z postele. ,, Už musím jít." Podíval se z okna. Vypadal nervózně. ,,Kam?" zeptala jsem se. Zvedla jsem se taky a chytla ho za ruku. ,,Prostě musím!" křikl. Lekla jsem se a pustila se jeho ruky. Uvědomil si,že už ho nedržím a šel ke mně. ,,Promiň." Cítila jsem jeho dech a tlukot srdce. Pak zmizel...

Vypráví Ariadne

Měla jsem toho tolik ještě dodělat. Písemky,pracovní listy a zápisky. Bylo už 8 večer. Ve škole jsi zřejmě sama Ario. ,, Ariadne?" Spadla mi z ruky tužka, když někdo zaklepal na dveře mé třídy. ,,Fuj! Já se lekla!" Ve dveřích se objevil mladý učitel tělocviku. Liam Payne. Má tu sestru Sarah Payne. ,, Nechtěl jsem tě vylekat, jen víš... Jsme tu sami a... tak mě napadlo, nechtěla bys jít semnou no.. na rande?" Zčervenal. Zarazila jsem se a usmála se. Vzpoměla jsem si na to, jak se pořád po mě pokukoval a já si toho všimla až ted. BLBKO! ,,Ano, půjdu ráda." Liam měl krásné hnědé vlasy vyčesané nahoru a ještě krásnější hnědé oči. Byl svalnatý a hodně sexy. ,, Pomůžu ti." Šel ke mně a zadíval se na ty hromady papírů. ,, To bude na dlouho,takže jdu pro kafé a něco k jídlu." Mrkl na mě a já přikývla.

Liam už dlouho nešel. Už byl hodinu pryč. Začala jsem mít strach. Světla ve třídě 2x zablikala a pak zhasla. Lekla jsem se a dívala se po třídě. Pořád jsem stála na místě, ani se nehla. U okna na konci třídy byl stín mužské postavy. Začala jsem se smát. ,, Liame, ty jsi vtipálek. Lekla jsem se." Šla jsem rozsvítit. Neměla jsem to dělat. Nebyl to Liam. ,, Ahoj Krásko!" Zayn. Kluk,který mě děsil a přitahoval zároveň. Měl oči tmavší než noc. Černou košili a černé uplé rifle. Ofinu měl vyčesanou nahoru jako Liam. Nahodil na mě přidrzlý úsměv. ,, Co jak si se sem dostal?" Začaly se mi třepat ruce i hlas. ,, Ale no tak vím, že jsi ráda,že mě vidíš." Začal se ke mně přibližovat. ,,Vypadni!!" křičela jsem. ,, Ty máš ze mě strach? Přece víš,že bych ti neublížil." Narazila jsem zády do dveří. Zhluboka jsem se nadechla. ,,Já se tě nebojím." prskla jsem. Usmál se a pohladil mě po tváři. ,,Nebraň se , chceš mě!" zašeptal. ,, Jsem tvoje učitelka! A tady nemáš co dělat! Hnusíš se mi!" křičela jsem na něj. ,, Jo a proč když udělám tohle ..." Začal se mě dotýkat. ,, Se chvěješ!" Zavřela jsem oči. Nechala jsem se moc unést. ,, Jediný kdo mě přitahuje, je Liam!" zavrčela jsem. ,, No, to uvidíme." Smál se. ,, Cos mu udělal?" Mlčel. Kde je Liam?

Ps: Ted mám přezdívku Hanny* ,tak jen aby jste věděli! :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Janicáá Janicáá | 23. března 2013 v 10:32 | Reagovat

Boží!! Další díl!!!!!..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama