Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

5. Kapitola - DANGER

15. března 2013 v 14:24 | Styleska*Vstoupila jsem do velké třídy. Bylo tam pár studentů. Ariadne stála u učitelského stolu a pozorovala jak k ní kráčím. Teenageři si ani nevšimli, že jsem jim narušila hodinu. Všichni měli hlavy v sešitech a učebnicích kromě dvou. Harry se na mě díval a koutek se mu tvaroval do poloúsměvu. Můj pohled,ale přejel na blonďatou pipku , která se po něm sápala. ,, Promiňte, že vám narušuji hodinu,ale musím jít do nemocnice pro ty složky na zkoušky a potřebuju tvé auto." šeptala jsem. ,,Nemůžu ti půjčit auto! Jak se dostanu domů? Budu dnes dlouho až do večera!" zvýšila hlas. ,, Sama?" vykulila jsem oči. ,,Ne já bych se tu asi podělala sama!" usmála se. Chvilku jsem přemýšlela. ,, Pojedu autobusem!" prskla jsem. ,, Je to hrozná oběť, viď? My víme jak nerada jezdíš busem!"

Čekala jsem na autobus. Za 15 minut by měl jet. Rozhlédla jsem se po areálu školy. Nikdy jsem si nevšimla, jak se školní zahrada pěkná. Vlasy jsem měla v copu. Tyrkysové tílko na mě zářilo. Černé kraťase ladily k tílku a k černo-modrým vysokým botám. Přes rameno jsem měla přehozenou hnědou koženou tašku. Zachvilku se to tu bude hemžit děckama a já tu budu jak debil stepovat. Vytáhla jsem si sluneční brýle,protože vylezlo sluníčko. Nato,že je podzim je hodně teplo. Začala jsem si hrát z mobilem. Čekání mě fakt nudilo.
Můj pohled od mobilu odtrhl hukot velkého auta. Najednou stál velký Range Roveru tam, kde zastavuje autobus. Z auta vystoupil Harry. Ruku natáhl k autu a zamčel ho. Černé rifle měl uplé na hubených nohou. Přes bílé tílko šel vidět jeho vypracovaný trup. Ostatní svaly zakrývala dlouhá kostkovaná košile.
Neviděla jsem mu do očí, protože měl také sluneční brýle. Olízl si rty a rukou prohrábl kudrnaté vlasy, které mu padaly do očí. Mobil jsem sevřela v dlani a začala nervózně podupávat nohou.
,, Jsi sexy." Poslal mi pusu a drze se křenil. Odkašlala jsem si a hrála si s copem. ,, Co chceš?" Podívala jsem se na něj. Přitáhl si mě k sobě. Rukou mě chytil kolem pasu. Snažila jsem se z jeho objetí vyprostit, marně. Byl moc silný. Dech se mi zadrhával v krku a začalo mi být víc teplo. Moje kolena se chystala padnout,ale nedovolila jsem jim to. Motýlci v břiše byli nesnesitelní. ,, Potřebuješ odvézt do nemocnice." zašeptal mi do ucha. Sundala jsem si brýle a dala je do tašky. ,, Jak to víš?" zamračila jsem se. ,, Tak půjdeš?" zazubil se. Pohledem jsem přeletěla na velké auto. ,, Zapomeň!" odsekla jsem. Otočila jsem se zády k němu a dívala se na domy,které mě vůbec nezajímaly. ,, Nastup si do toho auta!" Jeho chraplavý hlas začínal znít drsně. Ukázala jsem na něj prostředníček. ,, Fajn! Ty nepůjdeš?!" Ruce si založil na prsou. Ironicky jsem se usmála : ,, Chytrej!" přikývla jsem. Vzal mě za ruku a otočil mě k němu. Ohnul se a vzal mě jako pytel brambor. V pohodě mě nesl k autu, zatímco jsem mu bouchala pěstí do zad a nadávala mu. Smál se. Otevřel dveře u spolujezdce a druhou rukou mě držel pevně za zadek,abych nepřepadla. ,, Pusť mě! Jsi normální! To je proti mé vůli! Já chci jet autobusem! A ...!" křičela jsem na něj,ale on zamnou jen zabouchl s úsměvem na tváři.
Obešel auto a nasedl si. ,, Takže nemocnice a pak domů." Založila jsem si ruce na prsou a mračila se.
Prohlížela jsem si vnitřek auta. Žádný nepořádek. Všechno tu bylo čisté a uspořádané. Parkrát jsem se podívala na Harryho,ale ten se věnoval řízení. Celou cestu ani jeden z nás nepromluvil. Nachvíli jsem zavřela oči. Přemýšlela jsem o upírech. Vážně existují? Je Harry jedním z nich? Při takové myšlence mnou projel mráz.
Lekla jsem se a otevřela oči. Harry byl ke mně nakloněný a jeho ledová ruka mě hladila po tváři. ,, Už jsme tady." Snažil se být něžný. Podívala jsem se mu do očí. ,, Budu hned .." Neváhal a přitiskl svoje rty k mým. Nevím, kde se to ve mě vzalo, ale rychle jsem se odpásala, žduchla ho na jeho sedadlo a sedla si na něj. Jednou rukou mi zajel pod tílko a druhou se dotýkal mého stehna. Já si hrála s jeho kudrlinami, proplétala jsem si je mezi prsty. Začala jse mu vyhrnovat triko. ,, Né, Rose!" zasténal a odtrhl se od mých rtů. Chvíli jsem se na něj dívala, pak jsem z něho slezla a vystoupila. Proboha, vždyť jsem nikdy takhle kluka nechtěla. Rose! Ovládej se sakra! Vždyť tě právě teď odmítl.

,, Ahoj, Jackie!" Pozdravila jsem štíhlou sestřičku. ,, Jdu si pro to učení, je toho hodně?" Čekala jsem na odpoveď. ,, Jo docela je." mrkla na mě a do rukou mi dala desky s plno papírama. Zasténala jsem. ,, Neboj my všichni to zvládli, ty to zvládneš ještě líp." Pohladila mě po rameni. Rozloučila jsem se s nimi a odešla.

Harry seděl v autě a díval se, kdy se objevím. Viděl jak nesu náruč těch kravin, tak rychle vystoupil a utíkal ke mně. ,, Ehm, díky." Usmála jsem se, když to vzal místo mě. ,,Nedíváš se na to moc hezky." zazubil se. Podívala jsem se na hromadu toho, co so budu muset naučit za ten půl rok. ,,Vždyť z toho zblbnu!" Smál se. Na zadní sedadla hodil desky a mě otevřel dveře u spolujezdce. Obešel auto a nasedl také. ,, Kam ti bude slečno?" Podíval se na mě. Nahodila jsem vážný výraz: ,, Prosím, vemte mě domů." Nemohla jsem se přestat usmívat. ,, Takže domů." přikývl a nastartoval.

Cesta domů netrvala dlouho jen mě štvalo a znervózňovalo to ticho, které v autě panovalo.
Co mám dělat teď? Stáli jsme před dveřmi mého domu. ,, Díky za svezení!" Zhluboka jsem se nadechla. Harry se ke mně naklonil, aby mi viděl zblízka do očí. ,, Nechceš mě pozvat domů?" Skousl si spodní ret a poříd se mi díval do očí. ,, Nemyslím,že by to byl dobrý nápad." Opřela jsem se o dveře. Chytil mě za pas a přithl si mě k sobě. Začal mě líbat na krku. Rukou se dotýkal mého stehna a sjížděl níž. Až narazil na mou kabelu , vytáhl z ní klíče. Ani jsem si toho nevšimla. ,, Myslím, že je to skvělý nápad."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lukra Lukra | Web | 15. března 2013 v 14:36 | Reagovat

Poznáš ságu Hry o život? Chcel si si niekedy vyskúšať, aké je to žiť v Paneme, bojovať o prežitie a proti klamstvám vlády? Navštív našu stránku. S nami sa môžeš stať vyvoleným, žiť v chudobe, no aj v bohatstve. Panem vás potrebuje!
-----------------------------
Váš tím RPG-HungerGames Faith & Lukra :)

2 K. K. | Web | 15. března 2013 v 21:04 | Reagovat

Další dííííííl!!! :-D :-)

3 ♥Kittys♥ ♥Kittys♥ | Web | 17. března 2013 v 20:31 | Reagovat

šup šup další díl...:) Úplně to hltám..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama