Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné -30.Kapitola (Závěrečný díl)

24. ledna 2013 v 15:46 | Styleska* |  Nic není ZbytečnéLouis s Nelly, Já s Harrym, Liam s Kath, Zayn s Anne , Niall s Carly ( dvojčata byly z mámou Hannah vlastně jejich babičkou , divný) a Demi s kamarádem Joshem . "Prej" je to "Jen" kamarád.
Byli jsme všichni nasračkovaní u Zayna a Anne ve velkém dvoupatrovém bytě a měli oslavu společného shledání. Všichni se smáli a vzpomínali jsme na chvíle v hotelu před dvěmi lety. Jak jsem já a Demi byly ještě malé a takové nevinné.
Myslela jsem si , že mi vše musí v životě vycházet a všechno musí být perfektní. Porušila jsem plno pravidel a plno toho ztratila , odpustila jsem. A podívejte. Mám kolem sebe početnou rodinu,která je štastná.
,, Jak rychle vyrostly!" Loui se zasněl a díval se na mě a na Demi. ,, Hele a co já ! Jsem stejně stará jako holky!" bouchla do něj Nelly . ,, Jenže zlato,víš , ty si víc perverzní. Ty si to semnou rozdáš klidně tady,ale ony jsou hrozně sladké a ..." Ani to nedořekl už ho Nell začala bombardovat polštářkama. ,, Já nejsem prase a nejsem kurva abych si to tu s tebou tady rozdávala. Hovado!" vyhubovala mu. Louis se smíchy kroutil po pohovce. Měl rád, když byla Nell z jeho slov doslova vytočená.
Z cukrouška Nialla se stal starostlivý otec a brzo manžel s Carly se chcou za měsíc vzít. Jejich dvojčata rostou jako z vody a jsou překrásné.
Kath a Liam se dali dohromady,nejen kvůli Jane,ale kvůli tomu,že se milují a budou se starat o ranč. Zatím nechystají svatbu ani děti,ale společnou budoucnost ano.
Nelly a Louis. Tak tihle dva jsou pořád potrhlí puberťáci. Jelikož je Nell 17, a pořád studuje. Je to všechno mezi nimi jako předtím. I když si myslím,že Loui někde uvnitř pořád chová city ke Kath,která se odstěhovala do Austrálie. Někdy pošle pohled.
No a poslední Demi a Josh . To zatím nevím co se mezi nimi bude dít, uvidíme. :)
Zayn a Anne mají miminko.Teda čekají. WOW!
Harry mě držel okolo pasu a smáli jsme se Louisovi a Nell. V tom mu zazvonil telefon. ,, Jojo,hned tam budem. Nebojj,je to vteřinka." povídal do mobilu.
Položil to a podíval se na mě. ,, Tak jdem!" pobídl mě. ,,Kam?" nechápala jsem.
,, Mám pro tebe překvápko." Usmála jsem se . ,, Neboj bude to vteřinka. Vrátíme se sem." tahal mě ke dveřím.
Oblékli jsme se a před domem stálo auto. Harryho Range Rover. O něj byla opřená Gemma a mávala na nás. ,, Tak jsme tu!" poskočila a šla mě obejmout.,, Ahoj zlato!" Dala mi pusu a podívala se na mě.
,, Chyběla jsi mi Gemm." Znovu jsem ju objala.
Otočila se směrem k autu , kde stál nachystaný Harry. Otevřel auto a začal mluvit roztomile. Odpásal někoho . Neviděla jsem před jeho rameno,kdo to je. Zacláněl. Pak napřáhl paže a vzal opatrně do náručí zachumlanou Darcy. Byla rozkošná!
,, To je naše!" pochlubil se Harry. Usmála jsem se a šla k nim. Vzala jsem si Darcy opatrně do ruky a mluvila na ni: ,, Ahoj Darcy, já se jmenuju taky Darcy. Máme společnýho prince." Podívala jsem se na Harryho a ten mi daroval pusu na čelo. Gemma utekla nahoru. Nojo soukromí.
,, Máš nádhernou dceru, Harry." Oči jsem neodlepila od krásného miminka. Oči měla nádherné modré a byla nesmírně roztomilá. ,, Ne! Máme."

O 6 let později ...

Za posledních 6 let se toho hodně změnilo. Mnohé jsme ztratili,ale plno získali. Lepší život si nemůžu přát.
,, Ahojte." Zdravila mě malá Nelly. 3. letá holčička Louise a Nelly. ,, Ahoj zlato,kde máš mámu a tátu?" Vzala jsem ji do náruče. ,, Já nevím." odpověděla.
Sešli jsme se všichni na mé a Harryho zahradě. Společně jsme žili v jednom krásném domku v Holmes Chapel. Harry,ale pořád byl skoro pryč. Já a Darcy jsme byly skoro pořád samy doma. Ale Harry byl s náma každou chvíli,kterou mohl.
Demi z Joshem právě dorazili. Demi jsem neviděla naposled včera. Ano,je vdaná,ale do mateřství se nežene. Přece nám je teprve 23 . Jsme pořád nejlepší kamrádky a společně s Anne se navštěvujeme každý druhý den. Anne.
Anne a Zayn mají dceru jménem Naomi. Je nádherná a o rok mladší jak Darcy. Takže 5 let.
Celá po Zaynovi.
,, Tady si ty naše sluníčko!" Utíkal za ní Zayn. ,, Zayne v 15 ti bude zdrhat pořád." poplácal ho Niall po zádech. Zayn mu věnoval vražedný pohled. ,, Ne , ona má ráda mě!" objal ji.
Dvojčata jsou pěkní zlobidla. Malý Niall už rozbil dva květináče a Carly s něma má hodně práce. Jsou neposední. ,, Když už jsme u toho Nialle, ty se tu staráš o Naomi, zatímco Niall junior rozbil další květináč." Zayn ukázal na malého Nialla. ,, Už zase!" Utíkal k malému Niallovi a ten se smál. Byl celý od hlíny. Všichni jsme se smáli a Niall malého čistil. ,, Kde máte Hannah?" zavolala jsem na Nialla a rozhlížela se po malé Hannah. ,, Ta je v Mullingaru u babičky." odpověděl. ,, Naštěstí!" dodal. Zvedl Nialla a nádaval mu. ,, Je velkej , půjde do školy a je horší než .." Ani to nedopověděl a už se ozval Louis: ,, TY!"
,, Kde je Darcy?" sedla si ke mně Nell. ,, Je s Harrym v obchodě." vysvětlila jsem.
,, Víš co nechápu Darc,že ty a Demi ještě nemáte děti." Poplácal mě Zayn po zádech. ,, Jenže já mám dítě,sice ne svoje,ale miluju ji jako vlastní a je mi teprve 23 . Jsem moc mladá." ušklíbla jsem se .
Louis si natáhl nohy na stůl vzal si pivo a lenošil. ,, Já to vidím dneska tak,že uspíme děti a pořádně se ožerem." Všichni jsme se smáli,když Louis spadl ze židle.
Katherine a Liam jsou na ranči. Kath tam je skoro sama,ale jezdí tam hodně Carly a my tři,protože větší děti rádi koně,chcou se pořád vozit.
Harry konečně dojel a hned mě přišel políbit. Zayn vzal Anne do náruče a políbil ji . Carly a Niall se líbali, i přesto,že malej Niall chtěl taky.
Jednou budu mít děti,ale to jednou není dnes :)
Naši rodinu miluju a pokud zůstaneme takhle silní ,tak se tu sejdeme klidně i za 50 let a budeme početnější.


Kluci z One Direction pak hráli plno dalších let....
A myslím,že nikdo nemůže milovat víc jak já Harryho a on Mě!


Děkuju všem , kdo si tuhle povídku četl až do konce. Dnes začne nová.
Děkuju , Styleska*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Catherine Catherine | 24. ledna 2013 v 15:55 | Reagovat

Děkuju,že jsi napsala tuhle skvělou povídku a věřím,že ta další bude ještě lepší,jelikož jsi se hodně inspirovala.Jsi úžasná spisovatelka,která dokáže sny změnit v realitu! A za to Ti děkuji. Kašenka :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama