Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné -29.Kapitola

23. ledna 2013 v 15:13 | Styleska* |  Nic není Zbytečné
O 6 měsíců později ...

Od pohřbu Jane se hodně změnilo. Všichni jsme se rozešli ve smutku a naději,že je to jen sen. Já a Demi jsme odjely do LA , kde jsme se vzdělávály v našem zaměření . Chtěly by jsme mít taneční a pěveckou školu. Já jen taneční a Demi pěveckou. Z klukama jsme se viděly naposledy před půl rokem a nevíme, co s nimi je. Já a Harry ... No , je to těžký. Psal mi,ale já mu neodepisovala,protože myslím,že to tak bude lepší. Bude mít , teda spíš má rodinu. A nechci,aby to malé nemělo rodiče u sebe , ikdyž se nemilují. Jediný, kdo s Demi a semnou zůstal v kontaktu je Zayn. S Anne se pokusili znova mít dítě a vyšlo jim to . SUPER!
Úplně jsem zapomněla Niall a Carly sem jezdí s dvojčatama. Nojo, i mámě chybím je ot přece jen 6 měsíců.
,, Není to báječné?" nachvíli jsem se nekochala krásného moře a věnovala se Demi.
,, Jo je , ale víš.... Chtěla bych už domů. Já myslím,že jsme se to nejlepší naučily a je čas odtud vypadnout. Chci déšť a zimu!" Už ji to tu nebavilo.
,, Demi, zítra jedeme domů,ještě si užívej." pobídla jsem ji .
Přemýšlivě se podívala do moře a sundala si sluneční brýle. ,, Víš co mě štve nejvíc?"
,, Že nejedem dnes?" typla jsem si . ,, Že už se nebavíme z kluky. Teda bavíme,ale ani se nám neozvali jenom Zayn. Copak je s Harrym nebo Louisem. Jak se má Liam. Tyhle otázky si kladu každý den Darc a nemám na ně odpověď. Mají naše telefony,tak proč nám sakra nezavolají!"
Byla smutná a naštvaná zároveň.
,, Demi! Uvidíme až přijedeme domů." Snažila jsem se ji uklidnit.
Harry. Kvůli němu jsem plno nocí přemýšlela a nespala. Co se děje? Proč jsem nezvedala ty telefony. Miluju ho a chybí. Třeba si Ashley vzal a já už neexistuju.


,,Mamí jsem doma!!" otevřela jsem zamčené dvěře a vběhla do prázdného domu. Utíkala po místností a hledala Hannah nebo Carly, prostě někoho. Když jsem přišla do kuchyně,tak bylo uklizeno. Nádobí nikde. Mámin hrnek kávy na stole jako obvykle taky nebyl.
Na baru byl lísteček. Sedla jsem si na barovou židli a přečetla si ho : Vítej doma zlato. Venku stojí .... a čeká až tě odveze do Londýna. xx Máma .
Zamyslela jsem se a podívala se z okna . Pane bože já si ho ani nevšimla. Opřený o auto stál ... HARRY.
Vylítla jsem z domu jako kdybych měla v prdeli triskáč a utíkala za ním. V běhu jsem si utírala slzy. Harry se usmál a otevřel náruč. Pevně jsem ho objala a čuchala jeho vůni. Tvář jsem zabořila do jeho bundy a plakala. Harry mě hladil po vlasech. ,, Darcy proč si mi nebrala mobil?" Mou tvář vzal do dlaní. Byli jsme u sebe,tak blízko. Cítila jsem jeho dech na své kůži.
Hlavu jsem si opřela o jeho rameno a vyhrkla jsem : ,, Já nechci vzít tomu malýmu rodinu."
Začal jsem brečet ještě víc. ,, Je to malá! A rodinu má. Nás!" Harry mě lehce políbil .
,,Nás?" nechápala jsem. ,, Jo, Ashley ji nechtěla,tak jsem ji řekl,že s ní nic nechci mít a že si Darcy beru." Přimhouřila jsem oči. Harry se tvářil naprosto nevinně. ,, Darcy?"
,, Jo, mám dvě Darcy,které mi nikdo neveme. Ta malá má už 3 měsíce a je v Holmes Chapelu s mámou." vysvětloval mi.
Chytl mě za ruku a šli jsme k autu. Rychle se zastavil a otočil mě k němu. ,, Těšíš se až budeš Stylesová?" Políbil mě na nos. ,, No nevím jestli si tě vezmu!" arogantně jsem odpověděla.
Vzal mě do náručí jako nevěstu. ,, Cos řekla?" zatřepal semnou. ,, Že is tě ráda vezmu až vyrostu." odpověděla jsem ze smíchem.
Nastoupili jsme do auta. Na palubovce zůstala moje a Harryho fotka,kterou jsem tam před rokem dala. ,, Kam jedem?" Dala jsem si pás. Harry otočil klíčky a nastartoval: ,, Na oslavu." usmál se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama