Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 9. Kapitola

8. prosince 2012 v 11:38 | Styleska* |  Nic není Zbytečné,,Kde je Carly?" ptala jsem se Nialla. Čekal na chodbě a pořád nervózně pochodoval. Já jsem si sedla. Harry se usadil vedle mě a chytl mě za ruku.
Zayn objal Demi a prohrabával jí její hřívu.
Doktor vyšel z ordinace : ,,Vy jste její příbuzná?" ukázal na mě . ,,A-a-ano" vykoktala jsem ze sebe .Rychle jsem vstala a šla k doktorovi. ,,Jsem její sestra! Co se děje? Co jí je?" Doktor se usmál . ,, No víte, vaše sestra je těhotná" řekl s nadšením. ,, Asi dvou týdenní plod" Niall se zarazil, vykulil oči a podíval se na mě . ,,2 týdny?" zasténal.
,, Vaše sestra má poměrně velké nevolnosti, proto si ji tady necháme pár dní.Chceme vědět,aby ona a její děťátko byli v pořádku." Bylo slouhé ticho! Opřela jsem se o sloup a byla zaskočená. Moje ségra je v jiném stavu. Její teprv 18!! Ohhh neee!Já budu 16. letá teta. Jsem tak mladá na tetu! :D
,,Myslím,že byste měla za svou sestrou jít" doktor mě pobídl. ,,Je v ordinaci. A sama je ve velkém šoku" doplnil. ,, Můžu jít taky?" Niall vstal a šel ke mně. ,,Prosím" zasténal. ,,Dobře,pojďte oba"
,, Demi,počkejte tady" mávla jsem na ní .

,,Carly,jak ti je?" Carly ležela u ultrazvuku a byla bílá a uplakaná. ,,Já budu máma" dívala se do zdi. ,, Není to super?" snažila jsem se ji uklidnit a trochu zvednout náladu. ,,Ne není! Já se nedokážu postarat ani o tebe nebo Demi, natož abych přebalovala a krmila dítě" zvlykala. Niall si sedl k Demi : ,,Já se o vás postarám, je to jako moje" pohladil ju po tváři. ,,Já se hrozně stydím ,spala jsem s tebou a 2 týdny jsem spala s někým jiným" rozbrečela se. Niall ji objal.
,,Ty si až moc hodnej.Nezasloužím si tě" schovala si tvář do jeho mikiny. ,,Jenže já tě miluju"
Radši jsem ty dva nechala. ,,Demi stavím se tu večer" dala jsem ji pusu na tvář a šla pryč.
Nechala jsem ty dva .

Z Demi jsme dorazily do hotelu samy. Harry a Zayn jeli na nějaké focení . Oblékly jsme se a šly dolů do restaurace. Objednaly si kuřecí čínu s rýží . ,, Vy jste ta Darcy ?" ukázala na mě servírka. ,,Prosím?" nechápala jsem. ,,No jsou toho plné časopisy a tohle je Demi,že?" podívala na nechápající Demi . ,,Jaké noviny,čeho??" zvyšovala jsem hlas. Vytáhla časopisy . People,Fabulous,Seventeen a plno dalších. V každém časopisu byl článek o mě a Harrym a o Demi a Zaynovi. Byly tam fotky staré z rána a ty titulky: Harry má nový objev? nebo Zayn štastně zadaný? Pak vytáhla ještě další a to špinavé bulvární noviny , titulky v nich byly nechutné a ohavné: Harry si našel novou nabíječku, Zayn si střídá holky podle ročního období .. Ty noviny jsem roztrhala . ,,Bulvár čtou jen blbci" šťouchla do mě Demi. ,,Nojo , ale tahle špinavost je po celé LA. Nechodím s Harrym,proboha!" Servírka se na mě podívala: ,,Škoda"
Jídlo jsme si vzaly radši do pokoje,protože jsme byly tak trochu až moc středem pozornosti. A no jsem fakt neměla náladu.

V pokoji jsme řádily jako malé. Skákaly po posteli , mlátily se polštářama a řvaly jak pošahanci.
Někdo mi volal. Skočila jsem z postele a utíkala to vzít. ,, Ano?" ,,Hannah" Byl to Harry. ,,Harry co se děje?" divila jsem se,že volá ,tak nečekaně. ,,Máme ve 4 tiskovou konferenci,tak řeknu,že jste naše kamarádky" Ulevilo se mi . Ne že bych nechtěla být Harryho holka,ale chceme to zatím mít tajné. Nemohli by jsme ani pořádně poznat,protože by nás každej pronásledoval. ,,Jo,určitě. Ten bulvár je fakt děsný" ,, Tak večer,pa" chtěl zavěsit. ,,Harry?" ještě jsem se ozvala. ,,Ano?"
,,Děkuju ti" a zavěsila jsem.

,,Jelikož ty dne budeš s Harrym a Zayn má večeři s tou čup...ou , tak půjdu za Niallem a Carly do nemocine,nevadí ti to?" Šla jsem za Demi a objala ji. ,,Jsi moc hodná,nato aby ti někdo zlomil srdce" Demi byla jako moje sestra. Půlka mého já. Bez ní bych nežila,ale ted máme každá jiný trable a snažíme se zblížit s klukama,proto spolu netrávíme tolik času.

Část:Harry

Všichni 4 jsme byli v jednom pokoji. Liam nám pořád vykládal,jak by chtěl někoho poznat. Zayn byl nervózní z dnešní večeře z Anny. Já jsem se na večer těšíl,protože zase budu s ní! A Louis si v pohodě díval na telku.
,,Loui,ty bys měl vážně někoho si najít" řekl mu Liam. ,,Jo, si čím dál víc línější!" kopl jsem mu do nohy.
,,Nechte mě bejt,já čekám na tu pravu,jasný? Třeba do ní nechtěně žduchnu nebo mi spadne do náručí .. " zasnil se .
,,Já se zítra pojedu podívat na venkov" řekl Liam. ,,Chci vidět,koně a jaké jsou tady farmy.Bude to zábava" smál se .
,,Farma? Ty? " Louis se začal smát. Liam po něm hodil polštář: ,,Pako!"
Zayn byl čím dál víc nervóznější.
,,Zayne proč si nervózní,dyť je to jen večeře" řekl jsem .
,,Jenže "TA" večeře je s mou bývalou holkou,ke které pořád něco cítím,ale stejně tak něco cítím i k Demi. Já se bojím,co se dneska stane. Mám obavy,že nic dobrého"

,,Dnes,bude dlouhá noc" řekl Louis a hodil na sebe polštář. Měl pravdu dnes to bude teda něco!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carly :* Carly :* | 8. prosince 2012 v 12:06 | Reagovat

Další díl!!! Prosím :) <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama