Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 8. Kapitola

6. prosince 2012 v 18:54 | Styleska* |  Nic není Zbytečné,, Ehm, Demi! Počkej! " zatáhla jsem Demi zpátky ke Carly do pokoje. ,,Máš to tu špinavé" ukáza jsem na její župan s prasátkem.
,,Nic tam nemám,Darcy" udělala na mě jeden z jejich nesnesitelných ksichtů. ,,Tak se mi to zdálo!" Šly jsme zpátky do našeho pokoje. Nechtěla jsem ji říct,že jsem viděla Zayna jak jde k němu nějaká coura. Nebo bůhví kdo to je!
,,Demi? Já ještě zajdu za Harrym na něco se ho zeptám" ukázala jsem na protější pokoj.
,,Jo dobře,ale nedělejte ..." ,,Demi! Nejsem blbá!" Musela jsem ji zarazit! Myslí si, že jsem snad natvrdlá? Jsem zamilovaná,ale ještě bych s Harrym nic neměla.

Zatukala jsem na Harryho.I když v pyžamu,ale bylo mi to v tu chvíli jedno. Zase se mi zvýšil puls a motýlci mi nalétali do břicha,ale ted jsem měla jinačí starost.
Harry otevřel dvěře a usmál se : ,, Ty beze mě nevydržíš ani minutu?" Naznačil mi at jdu dál. ,,Ty si nějak věříš" vyplázla jsem na něj jazyk. Zavřel za sebou a chytl mě za ruku . Šel ke mně blíž .
,,Harry,Harry počkej!" couvala jsem . ,,Co se děje?" lekl se .
,,Já jsem přišla za tebou , abych se tě na něco zeptala" Vypadal trošku vyděšeně,ale kývl hlavou a poslouchal . ,,No, Já jsem viděla,jak jde k Zaynovi nějaká holka a chci se tě zeptat kdo to je , protože Demi je do něj zamilovaná a nechci aby jí ublížil" všecno jsem mu to řekla. Harry mě posadil na postel a sedl si vedle mě .
,,Máš strach o Demiino srdíčko?" řekl rozotmile. ,,Jo , je to moje sestra. Jako,ale já jí tak beru" odpověděla jsem.
,,Tak já ti to povím. Je to Anne . Anne chodila se Zaynem přes dva roky a pak se kvůli kariéře spolu rozešli . Zayn na ni pomale zapomínal,ale ona se najednou ozvala,že je v LA a chce ho vidět a promluvit si s ním. Zayn měl vždycky pro ni tak trochu slabost,ale nikdy by ho nenapadlo,že se mu ještě ozve. Po rozchodu spolu nebyli už v kontaktu a jako kdyby se po ní slehla zem. Prostě jí aji chvíli hledal,ale nemohl jí najít. Tak se nakonec smířil s tím,že už jí nikdy neuvidí. Dnes jde s ní na večeři a uvidí se. Ale myslím,že je chytrý,že by si s ní znovu nic nezačal. " Poslouchala jsem ho a dostala menší strach. ,,Mám se bát?" vyhrkla jsem ze sebe. ,, Po pravdě?" zeptal se . ,,Prosím" zasténala jsem . ,, Já nevím. Nevím co se ted děje v Zaynovi.Myslím,že se v něm probudily staré vzpomínky. Řekne nám vše až po té dnešní večeři"
Chytla jsem ho za ruku. ,, Harry,Demi se nesmí za žádnou cenu dozvědět,že jde Zayn někam,prosím! Pomoz mi!" Nevěděla jsem si rady. Chtěla jsem jí to říct,ale věděla jsem,že bych ji tím zranila. Demi totiž nemá z klukama moc stěstí. Měla 2 a každý jí zlomil srdce. Nechtěla jsem ,aby se to opakovalo. Zaynovi věříme,ale on neví,že je do něj Demi zamilovaná. O to je to horší.
,, Řeknu Niallovi at ji veme dnes do Nandos. Tvojí sestře to jistě nebude vadit." Pohladil mě po tváři.
,, A co tu budu dělat já? Sama bez Demi?" ,,No , budeš semnou a půjdeme si pro jídlo a nachvilku půjdem do menšího baru a pak se uvidí." Usmál se . ,,Ale to nemyslím. Je ti teprv 16, jasný?" doplnil. ,,Jojo jasně" kývala jsem.
Vstala jsem z postele. ,,Děkuju za vysvětlení,pane Stylesy" Harry šel ke mně už úplně blíž. Chytl mě jednou rukou za tvář a druhou za ruku. Pomalu se ke mně naklonil : ,,Dyt já jsem štastný za každou vteřinu s tebou" Pak mě pomale,ale lehce začal líbat. Byla jsem v jednom ohni. Třepala jsem se a byla nervozni. Bylo mi hrozné horko. Ale chladily mě Harryho vlhké rty.
Jako tradičně mě dal zase pusu na tvář a objal mě. ,, Těším se" Poslal mi pusu a čekal dokud za sebou nezavřu.
Bylo to s Harrym nádherné.Cítila jsem se jako zkutečná princezna. Šel na mě tak pomalu a tak gentlemensky , jak jen to šlo. Připadalo mi to někdy,jako kdyby se mi dvořil.

,, Jdu dneska s Niallem do NANNNNDOSSSS" Demi skákala po posteli a řvala pořád Nandos. ,,No vidíš" usmála jsem se. ,,Když ses převlékala byl tu Niall a pozval mě . Ale nejde Zayn prej něco má" Nedokázala jsem ji lhát. ,,Demi! Zayn dneska jde s jednou jeho bývalou holkou na schuzku,ale neboj nic to neznamená.Ona se náhle ozvala a bylo by neslušně ji odmítnout" Demi trošku se zděsila,ale : ,,Jo , já Zaynovi věřím" usmála se . To je hlavní! Že Zaynovi věří! ,,Já dneska budu trávit večer s Harrym , Podotýkám večer plný smíchu,jídla,dobrého pití a hlavně konverzací! Jasný?!" upozornila jsem ji . Protože by zase začala " Tak večer?" a bla bla bla bla .

Někdo zaklepal na dveře. Šla jsem otevřít . Byla to Carly. Byla celá uplakaná a hrozně bílá . ,,Carly!" Chytla jsem ju chystala se upadnout. ,,Demi!" zakřičela jsem . Demi přiběhla a pomohla mi jí dostat na postel. ,, Co se děje?" chytla jsem ju za tváře. ,,Je mi děsně blbě pořád zvracím. Nemůžu se ani najest. Je mi blbě i z obyčejný pasty!" sténala.,, Demi jdi pro Nialla! Rychle!!" Demi utíkala pro Nialla. ,,Musíme tě odvést do nemocnice"
Niall vzal Carly do náručí a odnesl ji až do auta,které bylo kluku,když někam chtěli jet. ,, Holky vemte Harryho a Zayna a přijeďte za námi. Já se o ni postarám" Niall za námi zabouchl dvěře a my rychle utíkaly do hotelu.
Vzaly jsme kluky,oblékly se a všechno jim vysvětlily.
Byli jsme všichni 4 na cestě do nemocnice. Carly! Jedu za tebou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janicaa:) Janicaa:) | 6. prosince 2012 v 19:02 | Reagovat

skvěléé!♥

2 DIRECTION STORIES ♥ DIRECTION STORIES ♥ | Web | 7. prosince 2012 v 12:21 | Reagovat

http://direction-stories.blog.cz/ ← Napiš si o příběh nebo si nějaký přečti to všechno na tomto blogu :)) Fan fiction s One direction ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama