Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 7. Kapitola

4. prosince 2012 v 20:32 | Styleska* |  Nic není ZbytečnéBylo kolem 5 ráno a do pokoje se vracela Demi. Rzosvítila,opřela se o zavřené dvěře a sesunula se na zem. Byla vysmátá jak lečo.
,,Demi co je?" šla jsem k ní. ,,Já jsem se zamilovala" řekla a zavřela oči. ,,Do Zayna?" zeptala jsem se . ,,Jo!! Jenže on to ještě neví." odpověděla. ,,A ani mu to říkat nebudu" dodala,když jsem jí pomáhala vstát. ,,Proč?" vykulila jsem oči. ,,Tys to taky Harrymu neřekla, takže..." Odvrátila jsem pohled . Pochopila! ,,Tys mu to řekla?" strkla do mě. ,,Jo , jo ,jo! Řekla. To jsem měla mlčet,když mi to řekl a pakmě políbil" ,,Počkej,on tu byl? On tě políbil? On ti řekl,že je za-mmmmm-ilovanej? Ty krávo,pohřbi mě!" Chtěla se znova sesunout. ,,To není všechno!" Držela jsem ju,aby nebyla zase na zemi. ,,Carly šla do pokoje Nialla." Demi se na mě podívala vykulila oči a řekla: ,,Vodu,potřebuju vodu! To je na mě moc! Tvoje segra a Nia-a-a-a-a-... " Ani to nedořekla : ,,Musím se jít umýt a spát. To mi pomůže" Šla do koupelny se umýt. Pak jsme si lehly a v momentě usnuly.

Ráno bylo úchvatné. Do postele nám svítilo ranní slunko. Demi pořád spala. Šla jsem do kuchyně a udělala si kakao.
Otevřela jsem dveře a šla na společný balkon. Podívala jsem se z něj na ulici. Položila hrnek na stolek a jen se tak kochala RANNÍ LA. ,,Pěkný, co?" Ozval se mužský hlas z dveří. Stál tam Harry. Puls mi zase zrychlil .Srdce mi bušiloaž v krku a začala jsem se trochu třepat.
,,Jo-o,je to nádhera" podívala jsem se na něj. ,,Jak ses vyspala?" přistoupil ke mně blíž. Já se otočila zády,protože jsem měla sto chutí jít k němu a pořádně ho obejmout.
,,No až na to,že Demi přišla v 5 ráno docela dobře" odpověděla jsem. Harry mě otočila k němu. Opřela jsem se o zábradlí a pevně ho stiskla. Proboha!! Netřep se! On to pozná!
Harry se ke mně naklonil a ..... Moje sestřička Carly si to cupitala v klučičí košili,rozcuchaná do svého pokoje.
,,Carly!" zakřičela jsem a šla za ní . Carly se zastavila a jako tajný agent nenápadně otočila. ,,Kruci!" šeptla a rozběhla se . ,,Počkej!" začala jsem utíkat taky. Rychle odemkla dveře a a zabouchla zamnou. Začala jsem na ně bušit! Potvora!
Niall otevřel dveře. Neměl triko jen rifle. Podívala jsem se na něj a utíkala k němu . Harry nechápavě stál u balkonu a koukal jak tam pobíhám .
Niall jasně že , také se vzpamatoval a rychle zamnou zabouchl.
,,Do hajzlu!" kopla jsem mu do dveří. ,,Nadrženci" dodala jsem . Harry se zasmál a šel ke mně. Zase mě pohltilo horko.
Chytl mě za tvář a políbil jentak lehce. Usmála jsem se.
Demi otevřela dveře. Viděla jak jsem s Harrym u sebe.Niall se pomale plížil ke Carly .
,,Demi!!" zakřičela jsem. Demi se rozběhla a utíkala k Niallovi. Chytla ho a držela. Já jsem se pustila Harryho a utíkala ke dveřím,které byly pootevřené.
Rychle jsem vletěla k ní do pokoje! Demi přivedla tam Nialla.
,,Demi? Můžeš mi říct co to má znamenat.Máš nás hlídat sakra! " Byla jsem naštvaná.
,,Hele já vím,ale byla jsem opilá a poznala Nialla a chtěli jsme si u něho povídat a nějak se to zvrtlo" podívala se na něj a mrkla.
,,Detaily vynech" řekla znechuceně Demi. ,,Takže jste spolu?" zeptala jsem se .
,,No ještě ne,ale chceme se poznat" vysvětlil Niall. ,,Žádný chrápání už nebude" doplnila Carly.
,,oooh" ,,Radši jdem" řekla Demi a chytla mě za ruku.
Nechápu to ! Moje sestra a Niall?! To nemá dobrý konec.
Když jsme vyšly z pokoje zahlídla jsem holku,která šla k Zaynovi do pokoje. Kdo to je?! Třeba jen fanynka. Nebo ne? :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carly :D Carly :D | 4. prosince 2012 v 20:54 | Reagovat

Další prosím :) :* je to dokonalé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama