Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 23.Kapitola

29. prosince 2012 v 20:26 | Styleska* |  Nic není Zbytečné
,, Kde leží Jane Baneová ? " zastavili jsme se z Kath u recepce v nemocnici. ,, Chvíli počkejte!" Sestra někam volala.
Čekali jsme . ,, Jane je právě na sále. Je to ve 3. patře." oznámila nám. Utíkali jsme do 3. patra a čekali.

O 3 hodiny později ...

,, Co tam tak dlouho dělaj?!" panikařil jsem. ,, Operují . To je normální." Kath si sedla a prohrábla si její kudrnatou hřívu. Byla unavená.
Ze sálu vyšel doktor a mířil k nám. ,, Vy jste příbuzní Jane Baneové?" zeptal se . ,, Jo! Co je s ní ?" Kath šla semnou k doktorovi. ,, Je stabilizovaná,ale je bez ledviny, 5 zlomených žeber, silný otřes mozku , vnitřní zlomenina kosti lýtkové a poraněná páteř." Kath se zamotala hlava . Rychle jsem ji chytil: ,, Katherine! Sedni si!" rozplaka se. ,, Je toho moc na tak mladou dívku. Je jí teprve 19 a tolik zranění je velmi vážných. Bojíme se , ale nejvíc o tu hlavu a pátěř." dopověděl.
,, Kde je ted?" polkl jsem.
,, Na ARU a budete moct za ní až zítra,takže jeďte domů si odpočnout." Rozloučil se s námi . Z nemocnice jsem Katherine vzal na záda. ,, Půjdeš ke mně do bytu. Nenechám tě samotnou." podíval jsem se jí do očí.
,, Děkuju. Já mám strach, horzný strach." objala mě a pořád plakala.
,, Musíme čekat." Zavolal jsem Harryho,aby pro nás přijel.

O 3 měsíce později ...

Celý 3 měsíce ležela Jane v bezvědomí. Je v umělém spánku a nechce se vzbudit. Nevzdáme to. Katherine ted bydlí u mě v bytě. Spolu to nějak zvládáme.
Všichni jsme se dnes sešli u mě v bytě kromě Darcy.
,,Běžte někdo otevřít." zavolal Louis. ,,Jdu." řekl Zayn.
,, Demi!!" objal ji. ,,Ahojte , stýskalo se mi ." Všichni jsme ji přivítali objetím. Harry byl pořád stejný. Neradoval se ze života. Každý den čekal , až Darcy zaklepe na dveře.
,, Jak se má Darcy?" sedl si k ní Loui. Harry napjatě poslouchal. ,, Chodík k ní každý den. Věnuje se naplno škole a pořád se učí. Ven jde jen někdy. Sedne si k oknu a hraje na kytaru. Pak brečí povídá si semnou a to takhle každý den. Nic se jí nechce dělat. Nechce ani sem jet. Měli by jste ji navštívit a vrátit ji zpátky. To není ona." vyprávěla.
,, Harry a co ty už si viděl svoje díte?" naklonila se k Harrymu a čekala na odpověď.
,, Ashley se ted tzv. "nasračkovala" do našeho domu v Holmes Chapel. Rozkazuje a máma a Gemma ji mají už dost. "
,, Proč prostě nevyhodí?" zareagovala Demi. ,, Víš, je to složitý. Ona nosí moji holčičku. Říká,že pokud s ní nebudu , tak si ji nechá vzít jakýmkoliv způsobem. Už aji v časopisech píšou o mém rozchodu z Darcy a o tom,že Ashley je semnou těhotná. Posral jsem si celý život jediným večerem." V očích se mi zrodili slzy. Demi šla a objala ho: ,, Ona se vrátí,jen potřebuje čas." Dala mu pusu na tvář.
,, A co vy hrdličky?" podívala se na Anne a Zayna. Stáli u dveří do kuchyně. ,, No, my nic. Budeme ted tu a až se vše vrátí zpátky,tak teprve si s váma budeme užívat." vysvětlil Zayn a Anne kývla na souhlas.
,, A kdy ty požádáš Carly?" plácla Nialla po zádech,který se krmil pizzou. ,, No, ... Jen to dojím." Demi zvedla oči v sloup a smála se . ,, Takže, jelikož Carly má za měsíc rodit, to uzkutečním až po narození našeho princátka. Chápeš? Jsem to hlavinka co?" zaklepal si na čelo.
,, Ještě jedna otázka." přemýšlela Demi. ,, Proč tu není Nelly a Katherine?" podívala se na Louise. Ten si začal pískat. ,, Loui je nadržený prase." vykřikl Zayn. Všichni jsme se začali smát.
,, Ty debile! Mluv za sebe!" hodil po něm polštář. Zayn se mu smál.
,, Hned vysvětlím. Prostě Katherine mi oznámila,že má kluka jménem na P .. jéžíš, jak se ten mamlas jmenuje .. " nemohl si vzpomenout. ,, Paul!" doplnil jsem . ,, Jo Paul já mu říkám mamlas. No a , tak jsem šel ven s Nelly a povídali jsme si a povídali a pak jsem ji zničeho nic rozepínal podprdu." to poslední jen tak řekl do větru.
,, Loui! Dyt to nebyl tvůj typ." smála jsem se . ,, Nebyl. Můj názor se změnil." mrkl na mě.
,, Ted se budeme ptát my." Sedl jsem si vedle ní. ,, Co škola?" zajímalo Nialla. ,, No ted jsem školy nechala a plním si svůj sen.
,, Jaký?" konečně promluvil i Harry. ,, No chci se stát doktorkou." oznámila jsem z nadšením.
,, Doktorkou?" zarazil jsem se. ,, Jo chci pomáhat těm , kteří to nejvíc potřebují. Tím zachráním hodně životů. Jsem přece dospělá 16. letá holka." bouchala jsem pyšně do hrudi.
,, Je to nádherný sen." Z pokoje přišla Katherine,která byla zabalená v dece. Spala. Sedla si mi na klín a hlavu si položila na moji hruď.
Louis si šel pro skleničku a vidličku. Začal vidličkou mlátit do skleničky až ji rozbil. Všichni zase se váleli smíchy i těm, co do smíchu nebylo.
,, Utíšme se . Chci pronést nepřipravený proslov." Všichni se přestali smát a poslouchali Louiho.
,, Jsem rád, že jsme se tu dnes všichni sešli a poznali se . V těchto těžkých chvílích musíme držet jako rodina. Jsme rodina. Touhle dobou se dějí štastné i smutné věci. Jane,která to nevzdá a bude bojovat. Carly a Niall , který zvětší naši velkou rodinu o jednoho krásného člena. Všechno se vrátí do normálu jen musíme tomu pomoct. Jsem rád,že jsem ted tady s vámi,protože báječnější život jsem si nemohl přát. Sice jsem myslel,že jsem zamilován do holky mých snů, přitom mě nai nenapadlo,že se zamiluju do holky jiné. No melu hovna .. Prostě tuhle rodinu co nejvíc uděláme velkou a brzo se sejdem už z Darcy a Nelly a malým Horanem.Také naši Jane." Všichni Louise objali. Zazvonil mobil.

Katherine utíkala ho zvednout. ,, Ano?" její hlas se třásl. ,, Slečno Baneová?" ozval se doktor. ,, Ano? Co se děje?" Měla obrovský strach. ,, Musíte sem okamžitě přijet. Potřebujeme vám něco oznámit." zněl neutrálně. ,, D-d-dobře." vykoktala a třásla se jako po šoku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama