Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 21. Kapitola

23. prosince 2012 v 22:39 | Styleska* |  Nic není Zbytečné,, Harry!" volala na mě moje máma Anne a šla k autu. Darcy se pořád usmívala. Políbila mě a šla k Darcy: ,, Dobrý den. Jsem Darcy Lourenová. Jsem velmi veselý člověk a neulíbžila bych ani mravenečkovi." vysvětlovala mámě. ,, Já vím , Darcy." pohladila ji po tváři. ,, Jak to víte?" divila se moje princezna.
,, Harry o tobě hodně vyprávěl a také máš čistý , krásný úsměv." objala ji. ,, Jsem Anne. A mě budeš tykat a říkat mi Anne nebo mami." Darcy se rozplakala. Máma ji objala.
,, Pojďte dovnitř." pobídla nás . ,, Čeká na nás Gemma." usmála se .
Byl nachystaný stůl na večeři a u stolu stála i 21. letá Gemma. ,, Bráško!" utíkala ke mně. Políbila mě a šťouchla do mě. ,, Vyrostl si."
Podívala se na Darcy: ,, Myslím,že sis větší poklad přinést nemoh." usmála se na Darcy. ,, Vážně je krásná a má čistý úsměv." objala ji . Jsem rád,že Darcy přijaly tak moc dobře.
Po včerejšku nevím , co mám dělat.
Jedli jsme a povídali si . Darcy představovala rodinu: ,, Carly a Niall by se sem chtěly podívat už nám to říkaly." prozradila nám Anne. ,, Máš moc příjemnou sestru. Myslím,že si s ní budu rozumět." dodala Gemma. ,, Myslím , že spolu prožijeme pěkných pár dní." řekla s nadšením máma.

Část: Liam

Poznal jsem i Kateiinu sestru Jane. Byly si tak podobné. Večer jsme seděli všichni u krbu. ,, Rodiče máme, ale máma zemřela a táta je v práci." vyprávěla mi Jane. ,, Jsme tu často samy. Spíš já jsem tu často sama." dodala Kate. ,, Líbí se mi tu moc." usmál jsem se a díval se do krbu.
,, Máte kluky?" zajímalo mě. ,, Ne nemáme. Ještě jsme se pořádně nezamilovaly. Chtěly by jsme,ale uvidíme." řekla Jane a podívala se mi hluboko do očí. V tu chvíli jsem měl motýlky v břiše a odvrátil jsem pohled zpátky do krbu.
,, Zítra se pojedem projet." pohladila mě Kate po rameni. ,, Užiješ si s námi nádherných pár dní." znova se na mě usmála Jane. Úsměv jsem ji oplatil.

Část: Harry

Týdny obýhaly. Darcy a já jsme ztrávili nádherný dny u mé rodiny a já se spřátelil s její mámou. Liam ten celý týden zůstal na ranči a zamiloval se do obou kovbojek. Demi , Zayn a Anne byli v Londýně dokud Zayn a Anne neodjeli do NY. Louis nevěděl, co Nelly k němu cítí a nevěděl , co má očekávat u Katherine,která se mu vyhýbala.
Já se s Darcy zašil v Londýně v bytě , protože začala práce a Darcy chtěla být pořád semnou a já hlavně s ní. Všechno bylo perfektní až do chvíle , kdy mi zazvonil telefon a přišla mi sms: Harry , omlouvám se , ale měl bys to vědět. Jsem těhotná. Naposledy jsem spala s tebou. Měli by jsme se sejít a o všem si rozumě promluvit. Ashley
Tahle sms mi vyrazila dech. Darcy se smála u televize. Kdyby věděla, co se děje. Zavolal jsem na to číslo: ,,Ano, tady Ashley. ozvalo se z telefonu. ,, Ashley? Harry." představil jsem se .
,, Harry, prosím promluv me si já nevím co mám dělat." sténala.,, Dobře sejdeme se a půjdeme udělat otcovské testy." polkl jsem . ,, No já už jsem je objdnala a doktor řekl,že pokud počkáme budou ještě dnes." oznámila. ,,Dobře,tak v nemocnici Memorial za hodinu." položil jsem to .

,, Darcy, Zlato půjdu si jen něco vyřešit a hned se vrátím, ano?" ,, Děje se něco? Zníš ustaraně." objala mě . ,, Řeknu ti to , až to budu vědět jistě , ano?" pokusil jsem se o úsměv.
,, Harry, ty mě děsíš." pohladil jsem ji po vlasech . ,, Neboj. Pamatuj , že tě moc miluju." políbil jsem ji .
,, I já tebe a moc ." pohladila mě po vlasech.


Seděl jsem tam. Čelit svému osudu. Nejvíc , čeho jsem se bál,že je to moje. Že ztratím Darcy. Ona je důvod, proč žiju. Proč jdu dál .. Musím jí to říct a nést za to následky. I když jsem byl opilý je to moje vina. Ashley byla uplně bílá a seděla naproti mě. Oba jsme netrpělivě čekali a nic si neřekli. Byli jsme ticho,jako myšky.
Doktor přišel a měl neutrální pohled. ,, Takže udělali jsme testy a ty se shodují s vašim DNA. Jste otec toho dítěte." oznámil . Sedl jsem si na lavičku a tvář si dal do dlaní. ,, Proč jsi to udělala?" podíval jsem se na Ashley. ,, Protože tě chci , Harry!!" křičela po mě . Doktor raději odešel.
,, Kvůli tobě ztratím všechno." vzal jsem si bundu a šel pryč. ,, Necháš mě v tom samotnou?"
,, Ne! Ale ted s tebou o tom nehodlám mluvit." Odešel jsem .

Darcy se dívala na televizi. ,, Ahoj, Hazzíku,tak co ?" skočila mi do náručí.
Políbil jsem ji . ,,Darcy sedni si." Byl jsem vážný. Byla vyděšená a posadila se .
,, Darcy .. Jak jsem byl na té oslavě , tak jsem se hrozně opil. Dívala se na mě a myslím,že nemohla věřit tomu, co jí říkám. Pokračoval jsem: ,, Nemohl jsem vstát a otravovala mě jedna holka jménem Ashley. Když jsem nevěděl o světě , využila toho a odnesla mě na pokoj. Myslel jsem,že si to ty,ona se i tak představila a vyspal jsem se ní. A ted jsem se dozvěděl , že je těhotná . Semnou." rozbrečel jsem se. Nejvíc mě bolel její pohled . V očích měla slzy a v jejím obličeji bylo plno bolesti. ,, Né, né, že je to žert." začala vyvádět. ,, Kéž kdyby byl." utřel jsem si slzy.
,, O můj bože." Šla ke dveřím otočila se zpátky na mě a sesunula se na podlahu. Začala plakat tak, moc až mě to lámalo srdce na kousíčky. Jsem idiot!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janicaa:) Janicaa:) | 23. prosince 2012 v 22:57 | Reagovat

uzasne♥Další díl!

2 Natálie. Natálie. | Web | 23. prosince 2012 v 22:59 | Reagovat

Máš dokonalý design :-)) Jinak skvělé! :-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama