Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 19. Kapitola

22. prosince 2012 v 21:04 | Styleska* |  Nic není Zbytečné


Část: Zayn

Demi čekala na terase u svého domu. Seděla na zábradlí a dívala se na noční Bradford. ,, Ahoj." šel jsem k ní a sedl si za ní. ,, Je ot nádhera,co?" usmála se . ,, Jo, to je." zakašlal jsem. ,,Ehm, no, ty víš proč jsem tady." věnoval jsem se jejím očím. ,, Už jsem rozohdnutej,s kým chci strávit zbytek mého života." pokl jsem . Byla tak klidná a podívala se na mě s úsměvem. ,, Já vím." podívala se znovu na nebe.
,, Co víš?" nechápal jsem. ,, Koho sis vybral." pořád se dívala na krásně zařící hvězdy.
,, Jak to víš?" nerozumněl jsem tomu. Podívala se na mě a objala mě. Dala mi pusu. ,, Koukni." ukázala na nebe. Oči se mi rozzářili. To není možné! ,, Vidíš, jak jsou ty hvězdy uspořádany?" ukazovala prstem.
,, Jo do písmene ....... A" usmál jsem se . ,, Jo , takže je to Anne." šťouchla do mě.
,, Jsi v pohodě?" pohladil jsem ji po zádech. ,, Jsem Zayne,protože teprv dneska jsem si uvědomila,že jsi jako můj brácha. Říkáme si vše,ale nesmíme být spolu,protože se k sobě jako pár nehodíme. Je to jako zrmzlina a kuře. Oboje chutná výborně,ale dohromady je to hnus. Ale dohromady nejsme ani zmrzlina ani kuře, ale jako bratr a sestra." objal jsem ji . Ukápla mi slza.
,, At budeš kdekoliv,kdykoliv, tak si pamatuj,že máš tady v Bradfordu bráchu,který čeká až se příjdeš k němu vyzpovídat a říct mu , co tě trápí. Navždy tě budu milovat , Demi. Moje malá sestřička Demi." rozplakala se taky. ,, Navždy." zašeptala.
Utřela mi slzy . ,, Tak běž za ní a pamatuj: " At budeš kdekoliv,tady na tebe budu čekat s otevřenou náručí." mrkla na mě. ,, Děkuju ti." dal jsem ji pusu na tvář a běžel k Anne.
,, Bráchanec? Já vím,že Anne není zlá." usmála se. Zamával jsem na ni : ,, Drž mi palce,princezno."

Cestou mi Anne napsala sms: ,, Zayne, promin letím pryč. Bez tebe můj život nemá cenu."
Zastavil jsem a zastavil taxík. ,, Letiště Heathrow , rychle prosím!"

Utíkal jsem do letištní haly. Dívali se na mě lidi a křičeli : "Zayne!" . Viděl jsem dívku podobnou Anne jak sedí na lavičce a chystá se odletět. Utíkal jsem k ní. Byla to Anne. ,, Mě jentak neutečeš." nadechl jsem se z hluboka. ,, Zayne, co tu děláš?" Byla zaskočená. ,, Anne, já tě miluju. Jsi to ty, ty se kterou chcu strávit zbytek svýho života,ty se kterou budu mít děti, budeme se dívat jak vyrůstají a nakonec zestárneme spolu, my dva." rozplakali jsme se oba. Skočila mi do náruče. ,, Já jsem kráva. Už nebudu taková. Budu vždycky hodná,milující a starostlivá jako ty."
,,Pojd jdeme domů." vzal jsem ji kufry. Políbil jsem ji a šli jsme.

Část: Harry

Moje kamarádka Carin mě pozvala na oslavu jejích 20. narozenin. Rouzloučil jsem se s Darcy. ,, Ve 3 příjdeš,jasný?!" upozorovala mě. ,, Jo,ale budeš na mě čekat,že jo?" políbil jsem ji.

Oslava byla v plném proudu. Potkal jsem tam holku jménem Ashley. Ashley mi pořád lichotila a snažila se semnou flirtovat. Ignoroval jsem ji. Nalévala mi každou chvíli alkohol . Hlavně tvrdého.
,, Jsi už opilý." opakovala pořád dokola. Nedokázal jsem se postavit na nohy a jít za Darcy. Nevěděl jsem o světě. ,, Já musím jít." odháněl jsem ju od sebe.,, Pomůžu ti." Sám jsem to nezvládl.
Odnesla mě do pokoje v hotelu,kde se konala oslava. ,,Darcy? Jsem doma." Myslel jsem si,že jsem u Darcy. Ashley ša ke mně: ,, Ano Harry,jsi už doma. Ted pojd ke mně." Vzala mě za košili a hodila mě na postel. Vyslíkal jsem z ní šaty a ona ze mě. Nevěděl jsem , že je to ona.

Ráno jsem se probudil a podíval se ,kde to jsem . Hlava mě bolela a bylo mi děsně blbě. Na mobilu jsem měl 20 zmeškaných hovorů od Darcy. Ježiši já se s ní vyspal . O můj bože.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama