Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 18. Kapitola

21. prosince 2012 v 22:34 | Styleska* |  Nic není ZbytečnéČást: Darcy

Stála jsem v kuchyni u okna a slzy se mi kupyly do očí. Stékaly mi po tváři. Jsem blbá , chci po Harrym to , co on nechce.
Slyšela jsem kroky. Neotáčela jsem se. Byl to určitě Harry.Chytl mě ze zadu za pas a políbil mě na krk.
,, Promin." otočila jsem se na něj. Utřel mi slzy. Usmála jsem se na něj. ,, Darcy, já to chci a moc, ale nechci aby se to stalo tak brzo. Zkrátka si myslím,že v 16 je to ještě brzo. Já tě miluju i bez toho a k naší lásce tohle nepotřebujeme."
Jsem tak pitomá. ,, Promin,promin,promin." objala jsem ho a rozplakala se.
,, Vy jste mi pomotala hlavu , slečno Lourenová." dal mi pusinku na špičku nosu.
,, A vy jste mi změnil život, pane Stylesi." podívala jsem se mu hluboko do očí. ,, Mám pocit,že tu nejsme sami." ukázal směrem na strop. ,, Jéžiši! Carly a Niall , já zapomněla." usmála jsem se .
Šli jsme oba k ložnici Carly a šlyšeli takové to: ,, Ááách" . ,, Na-drženci." Oba jsme se svezli po zdi k zemi a začli se šíleně smát, ale potichu. ,, Pšššt." Zvedli jsme se a šli do mého pokoje.
,, Ehm, vítejte v mém království. Královna Darcy vás vítá v jejím Directionerském paláci. Co by jste si přál,pane?" sedla jsem si na postel a předváděla šaška. ,, Její srdce." zavřel dveře.
,, To,ale už máte. Je celé vaše. Jiné přání?" dělala jsem důležitou.
,, Pusu a pořádnou." zdůraznil to slovo pořádnou. Přestala jsem dělat kraviny a zvedla se z postele. Harry si pro pusu přišel sám. Vzal mi tvář do dlaní a začal mě něžně líbat. ,, Řekl si pusu." přerušila jsem to . ,, Nakecám toho hodně,že?" poškádlil mě a pokračoval.

Myslela jsem si,že tenhle okamžik bude trvat navěky. Ale věčnost nebyla tak dlouhá , jak jsem čekala.

Část: Niall

Líbal jsem ji po krku. Prstem mi jezdila po hrudi a projížděla rysy mých buchet. Já ji hladil po stehně a druhou rukou po zádech. Byla nádherná. Rukou mi prohrabávala vlasy. Bál jsem se hlavně o to malé. Byl jsem konečně štatný. Sice jsme nepotřeboval sex , tak jak ona,ale nikdo neni bez chyby. I když málo z chybou "nadrženosti".

Část: Louis

Další den jsem šel zpátky do budovy "Formule". Byla tam zase Katherine. ,, Ahoj." pozdravil jsem ji. ,, Co tu děláš?" Byla zaražená.
,, Hele já nechci kluka jsem po dost obtížném vztahu a ještě jsem se z něho nevzpamatovala,tak prosím tě se mi nenabízej." řekla stručně a jasně. V klidu Louisi! , Já to chápu,ale já se nenabízím jen chci pozvat svou kamarádku Katherine do zabavního parku." vsvětlil jsem ji klidně a přešlapoval nohama. Podívala se na mě a usmála se : ,, Zábavný park? To zní dobře. Obleču se a jdem." mrkla na mě. Oddechl jsem si . Téda přes ten její ochranný štít se bdu dostávat dost dlouho.

Šli jsme do zabavného parku a a pak do parku.Další den jsem ji vzal do dětského domova a do Zoo. Bylo mi s ní tak dobře. Pomale mi začala důvěřovat a začali jsme se zbližovat. Povídali jsme si . Další dny jsem ji představil rodinu a ona představila mě její. Pořád jsme byli jen kámoši. Pořád is omýlám její větu: ,, Mě jentak nedostaneš,Louisi." Z té věty jsem se potil .

Část: Zayn

Věci se začaly vyostřovat . Chvíli jsem trávil čas s Anne a chvíli s Demi. Demi nemohla Anne ani cítit. Nesnášela ji. Po tom, co ji provedla. No , hlavně já .
Čas rychle plynul a já se začal rozhodovat , koho bych chtěl po svém boku. Byl jsem rozhodnut. Už vím , pro koho moje srdce bude být. Je to ....... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama