Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 17. Kapitola

20. prosince 2012 v 20:01 | Styleska* |  Nic není Zbytečné,, Lousi,co tu děláme?" Stáli jsme před budovou a měla značku formule. ,, Takže jsme před budovou,kde se cvičí na závody formule. Vzadu je formulový okruh a já to na dnešek domluvil a zasoutěžíme si." Byl nadšený.
,, Jo,ale ty se na nás budeš dívat." ukázal na mě. ,, Na to zapomen!" odsekla jsem. ,,Vím, co máš na mysli.Nechceš,aby se mi něco stalo. Ale Harry nejsem malá,jasný?!" Řekla jsem mu to jako hotovou věc.
Vešli jsme do budovy. Nějaká slečna jménem Katherine nás provedla. Louis dělal na ni oči. Strkla jsem do něj. ,, Lousi!" Div se na ni nenalepil,jak ju balil.
Dali mi formulářskou červenou kombinézu a helmu. Helmu jsem si nasadila a posidala se do formule. Katherine mi vše vysvětlila.Nastartovala jsem. Harry nastartoval a jel zamnou. Ukázal jsem na něj prostředníček a šlápla na plyn. Pořád se u mě držel jako klíště. Jela jsem s tím poprvé. Bylo tolik srandy. Zavodila jsem já a Katherine proti Lousovi a Harrymu.
Jezdili jsme asi hodinu. Jela jsem s Louisem poslední kolo a nevytočila zatáčku. Vjela jsem na ochranej barel a už to bylo. Vystoupila jsem a byla v pohodě. Akorát moje kombinéza ne. Hořela mi noha. Louis ke mně přoběhl a zadupával to. Měla jsem popálenou nohu a nemohla jsem na nu stoupnout. Harry utíkal ke mně a sundal mi helmu: ,, Zlato, dobrý?" Byl vyděšený. Usmála jsem se na něj: ,,Jsem to,ale debil,co?" Vzal mě jako nevěstu a pélašili jsme do nemocnice. Louis tam s Katherine zůstal. Povídala jsem si s ní a řekla mi ,že kluka nehledá. To bude mít Louis menší problém.

,, Slečno nevypadá to nejhůř máte to jen popálené. Budete to chladit,chladit,chladit. Ale máte zlomenou kůstku v kotníku. Co jste dělala?" doktor nechápal. Byl mladý a takový sexy. Harry se na něho pořád díval škaredě,když mi prohmátával nohu. ,,Louis. No,jak zadupával ten oheň,tak mi ju asi zlomil." smála jsem se .
,, Dáme vám ortézu a berle. Nebudete vůbec na ten kotník stoupat a tu popáleninu si budete mazat a ledovat." Pomohl mi zvednout se z lehátka. ,, Děkuju." usmála jsem se na něj.
Podal mi berle a jeli jsme z Harrym k nám.

,,Máma přijede až zítra,takže ti ukážu svůj domov." pohladila jsem Harryho po rameni. Vzal mě zase do náručí a odnesl až do domu. ,, Je to tu moc pěkný." rozhlédl se kolem. Cítila jsem vůni pomeranče a skořice. Uklidnila mě ta vůně domova. ,, To jsi ještě neviděl můj pokoj." mrkla jsem na něj.
,, Je nejkrásnější v celým domě?" usmál se . ,,Jo, protože mám všude ONE DIRECTION." řekla jsem pyšně.
Pustil mě opatrně na sedačku. Stáhla jsem ho sebou. Objala jsem ho a nechtěla pustit. Pohladil mě po tváři: ,, Jsi moje všechno." políbil mě. ,, Ty můj celej svět." Polibek jsem mu oplatila.
Začal mě líbat. Jeho polibky byly upřímné a hřejivé. Začala jsem mu rozepínat kombinézu. ,, Ne, Darcy." odtrhl se.
,, Co se děje?" ,, Nejde to. Jeti teprve 16 a já prostě nechci." vysvětloval. ,, Aha,takže ty nechceš. Tak se prosím tě příště aspon nevymlouvej na můj věk. Vzala jsem si berle a šla do kuchyně. Harry se na mě pohrdavě podíval a šel k oknu.


Část: Louis

Povídal jsem si z Katherine 2 hodiny. Hrozně mě bavila. Byla ulítlá jako já. Dělala kraviny a to mě na ní přitahovalo. Ale byla hodně uzavřená . Poznávali jsme se každou minutu čím dál víc a víc se sbližovali. Pořád mě sváděla. Měl jsem hroznou touhu ji políbit,ale pokazil bych všechno.

,, Já už budu muset jít." řekla rozpačitě Kath.
,, Jo , doprovodím tě." nabídl jsem ji. ,,Ne to je dobrý já to dojdu." usmála se. Objala mě a šla domů.
,,Uvidíme se ještě někdy?" zařval jsem. Otočila se a pokrčila rameny.
Achjo Lousi, tu jentak nezískáš.

Část: Niall

Probudil jsem se vedle... Nikoho. Carly tam nebyla, kde zase je. Sedl jsem si a díval se do země. Byla to krásná noc. Do ložnice vešla Carly,která nesla snídani. ,, Psst, dole je Harry a Darcy. Neví,že jsme tu." zasmála se. ,, Jéé, to je pro mě." zaculil jsem se.
,, Jo je,ale něco za to chcu." sváděla mě. ,, Zase?" zasmál jsem se.
Položila na komodu snídani a lehla si na mě. Začala mě líbat. Já svoji princezně prostě neodolám.
,, Miluju tě, víš to?" zašeptal jsem ji a projelo mnou znamé horko. ,, Jo vím, já tebe víc. Všiml sis,že jak jsem těhotná jsem ... " ,, Perverzní?" smáli jsme se .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama