Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 16. Kapitola

19. prosince 2012 v 18:43 | Styleska* |  Nic není Zbytečné


Část: Darcy

Ležela jsem v Demiiným pokoji. Nevím,jak jsem se sem dostala. Nechápu to. Měla jsem na sobě Demi pyžamo.
Vzala jsem si na sebe deku a utíkala dolů. Dole bylo nějak rušno. Všichni byli zalezlí v kuchyni.
Liam se díval z okna, Louis házel po Harrym cereálie, Demi a Zayn krmili rybičky a Harry dělal palačinky. ,,Dobré ráno." pozdravila jsem se z úsměvem. ,, Dobré ráno, Demi." Pozdrav mi oplatili sborově. Šla jsem ke stolu a sedla si. Napila jsem se juicu z krabice. ,, Darcy!" Demi to nemá ráda. ,, Heeh, promiň." zaskřípala jsem zuby.
Harry mě políbil do vlasu:,, Tady máš." Dal mi talíř palačinek s karamelem. Krásně voněly.
Pustila jsem se do nich. Zayn šel k Demi: ,, Nešli by jsme dneska do ZOO?" šťouchl ji prstem do břicha. ,, ZOO?" usmála se . ,, Proč ne." zhluboka se nadechla. Zayn byl asi u ní moc blízko,nemohla dýchat.
Harry se šel vykoupat. ,, Harry!" zastavila jsem ho . Otočila se na mě: ,, No?"
,,Jak jsem se dostala do Demiiina pokoje v jejím pyžamu?" zajímalo mě to . ,, No , Louis tě tam přenes a ty ses pak umyla a oblékla sama. Nikdo tam už nešel." ,, To není možný,ale já si to nepamatuju, jakto?" zděsila jsem se. ,, Neboj,já si třeba taky něco nepamatuju." objal mě a šel se umýt.
Jsem blbá? Já si nepamatuju? NO NECHÁM TO BÝT!

Běžely STAR zprávy. Šla jsem se k nim dívat. Zrovna tam běželo: Nejznámější zpěvák ze skupiny One Direction Zayn Malik si asi nemůže vybrat svou budoucí holku. Paparazzi ho viděli před týdnem v LA s Anne Rabbit a další dny poté byl viděn s Demi Brownovou. Koho si vybere? zayn nám prozradil,že má rád obě dívky,která z nich bude ta štastná? Zatím nemůžem odpovědět.

Pak pokračovala.
Ale jeho nejlepší kamarád Harry Styles,který je též nejznámějším zpěvákem a nazýván jako " Pan kudrnatý" je zadaný. Včera to potvrdil ve dvou rozhovorech. Jeho princezna se jmenuje Darcy Lourenová z Bradfordu.
Usmála jsem se.
,, No a já a Louis nic." zabrblal Liam. ,, Tu pravou potkáš,jen musíš počkat." vysvětlila jsem mu .
,,Jak se říká Láska příjde sama, nečekaná,nezvaná,nežádaná." usmála se Demi.

,, My vás opustíme a jedeme do ZOO. A představím ti dceru naší Stylestky Lou." ani to nedokončil. ,, Já vím , malou krásnou a nejroztomilejší Lux. Už se těším!! "
,,Připravena?" Zayn udělal legrační ksicht. ,, Jo!" skočila mu na záda a vyrazili. Věděla jsem,že bude o něj bojovat,ale také vím,že chci aby byla Demi se Zaynem. Hodí se k sobě. Anne je sice 17,ale je to... No prostě mi k němu nesedí. Měla tu být před dvěmi lety.
Demi se ještě vrátila vyřechtaná: ,, Naši přijedou zítra,jeli na svatbu s tvou mamkou Darcy,tak si dělejte co chcete." Napřímila se jak voják:,, Čau!" To je to co jsem milovala. Tu její přaštěnost.

,, Já pojedu dnes na tu farmu." oznámil Liam. ,,Neměl si náhodou jet v LA." podíval se na něj šibalsky Louis. ,, No,ale uvědomil jsem si,že jsou anglické ranče nebo farmy mnohem krásnější." mrkla na něj. ,, Kdy pojedeš?" zeptala jsem se . ,, Za hodinu." podíval se na hodinky.
,, No takže Já, Darcy a Harry půjdem nakupovat, co Darcy?" pleskl se do stehna. ,, Nakupovat?" smála jsem se . ,, Jako myslíš,že se na víc nezmůžu. Fajn, vemu tě na místo,na které nezapomeneš." nandával mi to . ,, Mám se bát, Liame?" smála jsem se mu pořád. ,, Jo, měla bys." začal se smát taky.
Šla jsem k Demi do pokoje. Harry se pořád koupal už půl hodiny. Děsný! Vzala jsem si její kytaru a začala zpívat od kluků Little Things. ,, Zpíváš krásně." Otočila jsem se a ve dveřích stál Harry. ,, Neblázní, nezpívám krásně." usmála jsem se a přestala hrát. ,, Zahraj mi něco." sedl si ke mně.
Začala jsem něco vybrnkávat a zpívat: ,, Jsme správná dvojka, jééé . Jsme správná dvojka. jéé ,kterou neskolí ani namoři bojka. jééé ." ukončila jsem to mým výkříkem. Smály jsme se oba. ,, Jsme jak nejlepší kámoši,co?" zamyslel se Harry. ,,Proč jako,když jsme." šťouchla jsem mu do ramene. ,, Jsem ráda,že je Niall štastnej. Bude táta a já budu teta, Ty téčka se nějak střídaj. Až na mamku . To bude babka." začali jsme se zase smát. Vyrušil nás Louis: ,, Tak mládeži, vyrazíme" otevřel dveře dokořán. ,, A sakra!" zvedla jsem se a šla ke dveřím. Cestou jsem zakopla o židlu a sletěla na Louise,který sletěl semnou dolů. Smáli jsme se, až nás boleli břicha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ceroline Ceroline | 20. prosince 2012 v 18:40 | Reagovat

Skvělý. :)
Další díl!!!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama