Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 11. Kapitola

10. prosince 2012 v 19:50 | Styleska* |  Nic není Zbytečné


Probudila jsem a hmatala po posteli. Harry nikde! Otevřela jsem oči. Na druhé půlce postele byl lísteček : Dobré ráno sluníčko. Doufám,že ses vyspinkala do růžova. Musel jsem na focení. Moc se omlouvám. Miluju tě :*
Harry,Harry,Harry! Je tak pozorný a všímávý,milující a a nic nezapomene.
Ale kde je Demi?
Podívala jsem se na telefon a Carly mi už včera nechala sms: Ahoj beruško, mamka přijede zítra dopoledne,tak až se probudíš začni nám balit věci. Domů pojedem už dnes. A Demi usnula tady,neměj o ni strach. Těším se Carly.
Cože? Dnes? My jedem domů dnes? A co kluci? Nevím kdy se vrátí.

Nervózně jsem pobíhala a skládala věci do kufrů. Demiin jsem už měla.Ted můj a Carly. Předtím jsem psala Zaynovi a Harrymu textovku,že jedem domů už dnes. Máma bude mít asi zase nějakou pracovní naléhavou situaci,když jedem o týden dřív. Nezlobím se na ni. Má toho dost. Jen nebudu zase s Harrym. Bůhví , jesli s ním vůbec budu.
Vše jsem dobalila a čekala na mámu a na to,kdy se mi ozve Harry. Po 10 minutách netrpělivého čekání mi napsal Loui: Darcy budeme se snažit,co nejdřív dojet ,aby jsme se s vámi rozloučili. Niall už odjel do nemocnice,ale my trčíme v zácpě. Je s námi v autě Demi.
Tomu fakt nerozumím,dyt Demi měla být v nemocnici. No to je jedno. Máma tu ještě není kluci taky,vím,že mám zabalit vše,to už mám. Ted asi jen čekat.
Ted došla sms od mámy: Darcy dojedu na letiště v 15:00 . Teprve vyjíždím,tak se o sebe postarejte. Jste velké a pomozte Carly. Mám tě ráda . Máma
Ještě lepší, ted máma dojede až na letiště,kdo nás tam odveze? No jasně,že taxi DARCY.
Harry mě prozvonil. Asi už dojeli před hotel.
Vyšla jsem na chodbu.
Ze Zaynova pokoje šla nenápadně hnědovlasá dívka. Měla čokoládově-hnědé oči a skoro na mikádo ostřahané vlasy. Myslela jsi , že ji nevidím.
,, Ty jsi Anne?" oslovila jsem ji. ,, Ehm.. Jo" odpověděla rychle. ,,Ty máš něco se Zaynem?" zeptala jsem se . ,,Promin,ale to je věc moje a Zayna." odsekla. ,,No jenže Zayn má rád moji nejlepší kamarádku a to,že jdeš v 11 dopoledne od něho něco znamená, ne? " rozzlobeně jsem se do ní pustila. Klid Darcy!
,, Cože? Zayn má rád tvoji kamarádku?" zděsila se . ,,Jo! Demi." Šly jsme obě směrem k výtahu. Anne se zastavila a sedla si na schod. ,, Já bydlím v Londýně. Bradford.Je mi 17 a se Zaynem už jsem chodila. Nechci mi stát v cestě. Já ho miluju a pořád jsem ho milovala. Prostě bez něj nedokážu být a budu o něj bojovat.Ale po včerejší noci jsem si myslela,že jsme zase spolu" vysvětlovala mi . ,,Počkej,ty si s ním spala?" Podívala se na mě nevinně a přikývla. ,,Cože? O můj bože. A Demi chudák" zasténala jsem . ,,Hele já už radši půjdu" zvedla se a pomale šla po schodech dolů. Zastavila se : ,,Jo a děkuju " usmála se na mě. Vypadá,že je hodná,ale proboha je to Demiina nepřítelkyně. Nemůžeš se s ní bavit. Dyt spala se Zaynem. ,, Nemáš zač, jmenuju se Darcy" usměv jsem ji oplatila.
,,Bydlím taky v Bradfordu" doplnila jsem .
,,Určitě se ještě uvidíme" řekla , zamávala a mířila dolů a pryč z hotelu. Byla příjemná a milá.
Výtah zastavil. Vystoupila Demi,která držela Zayna za ruku . Pak Harry,který hned zamířil ke mně. Louis, Liam, a nakonec Niall,který držel v náruči bledou Carly. Harry si omotal rice kolem mého pasu. Vlepila jsem mu pořádnou pusu. Demi objímala Zayna. Musím si s ním než odjedem ještě o tom promluvit. ,,No Nialle ty si gentlemen až do morku kostí" mrkla jsem na něj .
,,Když jde o holku,kterou miluju a budu mít s ní rodinu,tak udělám cokoliv." Pustil Carly,aby si stoupla a dal ji pusu do vlasů. Šla jsem za ní a objala ji .
Pohladila jsem bříško. ,, Ahoj baby, já jsem tvoje teta Darcy. Až se narodíš,tak si semnou užiješ." znovu jsem bříško pohladila. Vrátila se zpátky k Harrymu .
Demi a Zayn se začali líbat.
,, Pojd Carly,půjdeš si ještě lehnout. Máš hodně odpočívat." pobídl ji Niall . ,,Počkej hodně odpočívat?" nechápala jsem . ,,No řekli mi ,že mám velmi rizikové těhotenství,něco udělám blbě a můžu o to přijít." ,, Utíkej si lehnout." přikázala ji Demi.
Louis vzal Carly do náručí a Niall ji běžel pro snídani.
,, Hele, můžu si pak šáhnout na neteř?" zeptal se Loui. Carly si usmála: ,, Že se ptáš."
,, Harry mohl by si vzít Demi sebou potřebuju si promluvit se Zaynem ohledně Ann." pošeptala jsem mu velmi tiše,aby mě neslyšela Demi. Přikývl.
,,Demi pojd jdem za nimi." Harry pobídl Demi a ta nechápavě šla za ním. ,,My jdem za Niallem" vysvětlila jsem ji .

,,Zayne, než jste dojeli,tak jsem potkala Anne. Šla z tvého pokoje. Já vím, co se mezi váma stalo ,všechno mi řekla. Taky jsem ji vysvětlila,že máš rád Demi" Zayn sklopil hlavu. V očich měl slzy. Kopl do zdi: ,,Já nevím , co mám dělat. Miluju Demi a miluju Anne. Nechci ani jedné obližít. Už nevím co mám dělat!" Objala jsem ho. Slzy mi kapaly na mikinu. ,, Zayne,prostě poslouchej srdce. Ted ti muzu říct jen tohle a ještě něco ... Hodně o tom přemýšlěj. Věřím,že se rozhodneš správně. Ted tu s tebou nemluvím jako nejlepší kamarádka Demi,ale jako holka,která ví , co je to milovat." Utřela jsem mu slzy.
,,Pojd se ještě projít po LA,než odjedu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama