Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 10. Kapitola

8. prosince 2012 v 19:39 | Styleska* |  Nic není Zbytečné


Část: Zayn

Auto mě dovezlo k restauraci,kterou měla Anne nejradši. Byla to restaurace skoro na začátku LA ,takže nás neotravovali paparazzi.Bylo to tajné . Máme mít aji vlastní místnost,nechtěl jsem,aby se psalo,že jsem děvkař. Už tak mi stačí ty články s Demi. Demi! Na ni jsem úplně zapomněl . Nemůžu moje city k ní jentak potlačit. Něco k ní cítím. Ale ted se ke mně řítí Anne. ,,Ahoj" objala mě a dala své rty na ty mé. Ona mě POLÍBILA! ,,Ahoj!" odtrhl jsem se .
,,Tak půjdem" vzala mě za ruku.
Měli jsme romanticky připravený stůl. Ale já s ní nejsem na rande,sakra!
Posadili jsme se a objednali Pepsiny . ,,O čem si semnou chtěla mluvit?" zeptal jsem se .
,,Zayne,víš ... " nastalo ticho. ,, Prostě já jsem se celou dobu celý ty dva roky trápila. Musela jsem jít od tebe pryč.Když jsi začal být slavný,tak jsem nechtěla být v těch bůlvárních článcích , chtěla jsem mít klid. No a , tys začal být v každém časopisu a já se na to nemohla dívat." Oči měla úplně skleněné . ,,Já tě pořád miluju,Zayne,Miluju a nemůžu bez tebe žít. Nedokázala jsem to ani ty dva roky.Byla jsem jako kdybych nežila. Doslova jsem se životem jen potácela. A ted kdyby si mi řekl KONEC,tak bych to neunesla. Zayne prosím!" rozbřečela se.
Šel jsem k ní a objal ji: ,,Já tě taky miluju." Zayne!!! Já jí to fakt řekl!! Ale dyt jsem to nechtěl říct! Přece k ní nic necítím nebo jo?
,,Anne,proč mi to děláš?" přitiskl jsem k ní . ,,Jsem blbá" odtrhla se . ,,Neměla jsem sem jezdit" Dala si na sebe kabát a chtěla odejít. Chytl jsem ji za ruku a ... ,, Jdeš někam,jdu taky" Tyhle slova ze mě šla sama. Nechtěl jsem nic z toho říct,ale jako by mi srdce říkalo,že to musím říct.
Šel jsem k ní blíž. Bušilo jo ji srdce tak rychle a nahlas jako mě . Chytl jsem ji za tvář a lehce políbil. Pak jsme se začali líbat . Najednou jsem se cítil jako v pohádce. Chytla mě za ruku a utíkali jsme ven,kde na nás čekalo auto. Odvezlo nás do hotelu. Bohužel před hotelem stáli paparazzi . Rychle jsme to přeběhli .
Vlítli jsme ke mně do pokoje a už to začalo. Nazvájem jsme se svlékali a u toho ještě líbali. A už to bylo ....

Část: Harry


Zaklepal jsem na dvěře. Darcy šla otevřít. Bly úchvatná. Měla na sobě košilu a rifle. Obyčejné věci,ale pro mě byla nejkrásnější. ,, Jsi nádherná" zčervanala . ,, Mám pro tebe něco přichystaného a není to daleko" chytl jsem ji za ruku. ,,Kde to je?" zeptala se . Ukázal jsem na moje dvěře naproti. ,, Hele, já nejsem romantik" ,,Já zaase jo ,ale neboj to není zas tak romantické. Vytáhl jsem ji na chodbu a zavřel za ní dveře. Pak jsem ji chytl do náručí a odnesl si ju do svého pokoje. V pokoji na posteli byly svíčky a plno natrhaních lilií. Zavázal jsem ji oči a otevřel dvěře do obyvácího pokoje. Stáhla si šátek z očí .
,,To nemyslíš vážně?" Byla uchvácena. ,,Harry jak si to udělal?" Motala se po obyváku okolo stovky žlutých motýlků . ,, To ty. Pomotala si mi tak hlavu,že udělám všechno jen abych viděl tvůj úsměv." Stál jsem ve dvěřích a díval se , jak je z toho štastná . Tentokrát jsem nešel k ní já ,ale šla ke ně sama. Vzala mě za ruku a táhla mě doprostřed obyváku. Dala mi pusu na tvář.
,,Miluju tě" pošeptal jsem ji . Srdce jí tlouklo 100x rychle ji než předtím. ,, Já tě miluju" pošeptala mi .
Chytl jsem ji za ruku a začal ji pomale líbat. Šla do pokoje.
Začala mi rozepínat knoflíky u košile. ,, Darcy ne!" odtrhl jsem se . Sedla si mezi lístky lilií a podívala se do země. Sedl jsem si k ní .
,,Darcy,já to chci a moc,ale je ti teprve 16 a já tě miluju i bez toho.To vůbec nepotřebujem. Chápeš?" vysvětlil jsem ji.
,,Promin, já jsem blbá" Utišil jsem ji a objal ji. Byl jsem s ní v jedné pohádce . Ona byla jediná holka, se kterou mi srdce bušilo rychleji a zároveň pomaleji. Miloval jsem ji . Ona byla moje sluníčko co nepálí,ale pohladí.
S ní bych šel až na konec světa.

Část: Niall

Usnul jsem v Carlyiným klíně. Hladila mě po vlasech.
,,Nialle?" zašeptla. ,,Jsi vzhůru?" prohrábla mi vlasy. ,, Jo jsem,co se děje?" chytl jsem ji za ruku . ,,Kde je Demi?" zeptal jsem se . ,, Potkala tady kluka jménem Josh,tak s ním šla do kavárny" usmála se . ,,Ale já se tě chtěla zeptat . Když jsem byla v té ordinaci,myslel jsi vážně to , že se o mě a mojeho juniora Nialla postaráš?" Zvedl jsem se ze židle a lehl si k ní do postele:
,,Ano myslel. Myslel jsem to smrtelně vážně . Jsem připravený být táta. Budu se koukat na to jak vyrůstá, budu u toho jak řkene první slovo, jak poprvé spadne, jak mu poprvé zlomí holka srdce,jak se poprvé opije,jak půjde do první třídy, jak bude prožívat zamilovanost nebo jak bude na nás drzej" vyjmenoval jsem myslím skoro vše. ,,Jsi vážně úžasnej , víš to?" pohladila mě po tváři a zabořila hlavu do mé mikiny.
,,Říkala si Niall?" zvedl jsem oboči. ,,Jo!" odpověděla hrdě. ,, A když to bude holka,co to bude?" ,,No tak třeba ..." přemýšlela. ,,Bude mít ale příjmení Horan" zdůraznil jsem . ,, Jo dobře,tak bude to Hannah Demetria Darcy Horanová ? 2 D a 2 H" podívala se na mě s úsměvem. ,,myslím,že to jméno je perfektní" řekl jsem pyšně. ,, A kluka vyber ty" štouchla mi prstem do břicha . ,, No to bude Niall Louis Horan" ,, Louis?" ,,Jo protože bych chtěl být Louisem" zasmál jsem se .

Pevně ji objal a už se ji nepustil. Miluju ji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronike Lucker Veronike Lucker | Web | 8. prosince 2012 v 19:43 | Reagovat

Ahoj, pokud se nudíš navštiv můj blog. Potřebovala bych slyšet názory ostatních, díky.
Jo a jinak super článek a blog. :-)

2 Monika Monika | Web | 8. prosince 2012 v 19:45 | Reagovat

Je to hezký ;D

3 :) :) | 10. prosince 2012 v 20:05 | Reagovat

Moc pěkné, těším se na další díl. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama