Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 6. Kapitola

30. listopadu 2012 v 22:01 | Styleska* |  Nic není ZbytečnéČást:Harry

Harolde! Tak se sakra ovládej. Přece musíš odolat těm jejím krásným očím , do kterých bych se dokázal dívat celý život. Byly zelené jako ty moje. Ale ONA je měla krásnější. Její úsměv je neodolatelný. Ona celá je pro mě ..Bože co to melu.. Tak klid...!
,,Hned někomu zavolám!" Vytáhl jsem mobil z kapsy. ,, Jo, to bude fajn,mě tu e strašné horko" Darcy si rozepla mikinu. Měla pod ní jen černé tílko. JSEM V PRD... .
,,Paule?" První mě napadl Paul . Vždycky nás ze všeho rychle dostane. ,,Ano Harry?" ozvalo se z telefonu. ,,Potřebuju pomoc" řekl jsem mu. ,, Sekl jsem se se svou ehm.. kámoškou ve výtahu a uvázli jsme tu" pokračoval jsem. ,, Jo dobře seženu někoho.Nebude to trvat dlouho" odpověděl.
,,Jaký je to číslo výtahu?" ,,4" Mobil jsem si vrátil zpátky do kapsy. Darcy sjela po stěně výtahu. ,,Je ti něco?" Rychle jsem se k ní nahl .Vypadalo to jako kdyby omdlela. ,,Ne , jen mi jen děsný vedro" odpověděla. Sedl jsem si vedle ní . Hrozně mě přitahovala. Měl jsem motýlky v břiše. I když jsem byl nervozní ,tak jsem se nějak nebál , jí dát ruku nebo si s ní povídat. ,, Mám tu studenou Colu, chceš? Vytáhl jsem pití z tašky a podal jí ho . ,,Nevadí ti , když si ho už nechám.Potřebuju se zchladit" usmála se na mě.
,,Ne vadit mi to nebude" usměv jsem ji oplatil.

Celou hodinu jsme si povídali ..

,,Kolik je hodin?" zeptala se Darcy a nahla se ke mně. ,, je právě 8 PM" odpověděl jsem . ,,Co my už tu jsme hodinu?" udiveně se na mě usmála. ,,Jo,ale mě to tak nepřišlo" odpověděl jsem. ,, Mě to ani nevadí" zalichotila. Byla velmi opatrná. Znali jsme se teprv 1 den,ale já k ní něco cítil.

Výtah se rozjel a mířil do přízemí,kde je restaurace,krytý bazén a východ. Výtah zastavil a my vystoupili. Paul a kluci šli směrem ke mně a obklopili mě tak,že jsem neviděl Darcy. Ta se mezitím vytratila. Asi jí to bylo blbý. ,, Kde je?" zeptal jsem se . ,,Kdo?" odpověděl Niall. ,,Darcy" zvyšil jsem hlas . ,, Aha její kámoška mě zastavila před pokojem." Niall už holky také znal. Zayn byl jedinej , kterýmu jsme je ještě nepředstavili. Všechno jsem to klukům pověděl , Zaynovi jsme vše pověděli o nich atd... Čekala nás zvuková zkouška.


Část: Darcy

Darcy ty si nenormální. Proč si utekla.Měla jsi tam zůstat. Takové myšlenky se mi honily hlavou cestou nahoru. Šla jsem radši pěšky. Také jsem si promítala to, jak jsme byli v tom výtahu. Jak jsme si měli o čem povídat celou hodinu. Navzájem nás to zajímalo.
Udýchaná jsem vyšla poslední schod a šla k pokoji. Otevřela jsem a Demi mě chytla za paži a vedla mě do obyváčku. ,,Tak co? Jak se vám cvičilo?" zeptala se . ,, Necvičilo" odpověděla jsem . ,,Sekli jsme se ve výtahu a až ted se z něho dostali. Jo neboj , nic se tam nestalo jen jsme si povídali" Chytla jsem ji za ruku . ,,Darcy,ale to je velká škoda!" ťukla do mě. ,,Měla si využít situace" doplnila. ,,Jo a to mám vyhrknout: Harry jsem do tebe zamilovaná až po uši?" Zakývala hlavou souhlas. ,, Si normální? Neprojevím své city jen tak" odpověděla jsem.
,,Hele já si vedla teda líp" zaculila se . ,,ehm... Co se tu dělo?" vykulila jsem na ni oči. ,, Nooo.. ehm...hm... Takže jsem pozvala Nialla na Bowling za 2 hodiny.Půjde s námi i tvá ségra a Zayn." začala pištět. ,, Počkej to jako fakt?" nemohla jsem tomu uvěřit. ,, Jo řekl,že si dlouho nezahrál bowling. I když jde i tvoje sestra,která ONE DIRECTION moc nezná,tak si myslím,že jsem dobrá ne" ukázala na sebe .
,,Nechápu , jak si to zvládla" Objala jsem ji . ,,Půjdeš taky, ne?" zeptala se. ,,Ne nebude tam Harry a budu si číst , pak mi vše povíkládáš" odpověděla jsem . ,,Tak já se jdu rychle nachystat" Byla štěstím bez sebe. Milovala Nialla.
Moje sestra nějak nejevila o ně zájem,ale Bowling ju bavil. Carly měla tmavě-hnědé vlasy a sice byla o tři roky starší než já,ale pořád měla 18 . Takže ted jsme jako kdyby o dva. Carly byla v pohodě,ale nekdy se chovala jako totální kachna. Carly také ráda jezdila na koni. Měla svého na farmě našeho dědy .
Máma nám napsala v pokoji na papír,že jela do San Francisca něco vyřídit,ohledně práce. Firma ve které pracuje má tam nějaké sídlo,tak tam jela na tři dny. A Carly nás má pohlídat. BEZVA!!

O dvě hodiny později ....

Carly a Demi byly už dávno na Bowlingu. Šla jsem se vykoupat.Dala jsem si svoje pyžamo s opičkama a sametový hnědý župan a moje opičí papučky. Vlasy jsem si dala do drdolu a šla si číst Twilight Ságu: Rozbřesk. Ta kniha se mi fakt líbila i ten film. Někdo zaklepal.
Šla jsem ke dvěřím a otevřela je . Byl to Harry. ,,Nedá se změnit posilovna na měnší večeři?" Měl v ruce dvě jídelní kartony. Dveře jsem otevřela a mávla na něj . Zavřela jsem za ním . ,,Pokud ti nevadí,že tu budou s námi moje opičky" Ukázala jsem na svoje papuče. ,,Já mám opičky rád" usmál se . Na mou a Demi postel položil kartony. ,, Rozbřesk? " Vazl knížku,kterou jsem četla než přišel. ,,Ráda čtu" usmála jsem se . ,, Mám tu nějaké filmy" Ukázala jsem na DVD ,které byly poskládané vedle telky.
,,Já bych si radši povídal" usmál se . Šla jsem pro příbory .
Najedli jsme se a jasně,že jsme si celou dobu povídali. Měla jsem motýlky v břiše a nemohla dýchat,ale s ním jsem měla pocit bezpečí a klidu a zamilovanosti.
Bylo už kolem 12, tak Harry se chystal k odchodu.
Otevřela jsem dveře a viděla jsem jak Carly jde k Niallovi do pokoje. Rychle jsem zatáhla Harryho zpátky a zavřela.
,, To byl Niall?" udiveně se zeptal . ,, A moje sestra?" Ježiši to byla Carly!" nemohla jsem uvěřit.
Nechtěně jsem se opřela o vypínač,takže jsem zhasla světlo.
Harry šel ke mně blíž. Chytl mě za ruku a přitiskl na dvěře.
,,Zamiloval jsem se do tebe Darcy" řekl potichu. ,,Já nevím,jak se to stalo,ale já prostě to nemůžu popsat.S tebou se cítím na vrcholu světa"
,,J-j-já .. " Ani jsem do nedořekla a chytl mě za bradu a pomalu mě políbil. Roztřepala jsem se . Jeho rty byly teplé. Chtěla jsem , aby tenhle okamžik trval celou věčnost. Usmáli jsme se . Já mu další polibek oplatila. Pak jsem se odtrhla : ,,Já jsem taky zamilovaná, Harry. A moc!" zašeptala jsem . ,,Nebudem spěchat" Dal mu pusu na čelo a odtáhl mě od dveří.
,,Dobrou,princezno" usmál se a pustil se mé ruky.
No to né. O můj bože . O téhle chvíli jsem snila snad 10000x za den a ona se stala. Nemůžu tomu uvěřit.
Kde je Demi? A proč šla Carly k Niallovi? Moje otázky se začaly množit,ale odpověd se dozvím až pak ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | 30. listopadu 2012 v 22:19 | Reagovat

Překrásné!!♥♥

2 Janicaa:) Janicaa:) | 30. listopadu 2012 v 22:19 | Reagovat

Dokonalost!! Dlaši dil!!!♥

3 Nialla :P Nialla :P | 1. prosince 2012 v 11:12 | Reagovat

Další díl! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama