Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 5. Kapitola

29. listopadu 2012 v 19:08 | Styleska* |  Nic není ZbytečnéŠly jsme si pro 4 bagety s kuřecím masem a takovým dobrým dresingem.Měly ju i tady a já ji miluju. Celou cestu jsme spěchaly , aby jsme se na ty "Directonerské fotky" pořádně připravily.
,,Dělej!!" volala na mě Demi ze předu. Hlavou byla už nahoře a prdelou ještě u pultu v restauraci. ,,A to tady mám všechny sramovat?" ,, Noa,stejnak nekoukaj" odpověděla mi stručně a jasně. Začala jsem rychleji běžet. Už jsem se koukala jen na Demi a nevšimla si že ... : ,,Auuuuuu!" zařvala jsem . Bagety mi vyletěly do vzduchu a já se válela po nějakém klukovi. ,,Promin,ale utíkáš, jak kdyby si měla v zadku triskáč! Tohle není letiště,ale hotel!" poučoval mě. ,,Promin,ale mohl ses taky dívat!" odsekla jsem mu . Rychle jsem se zvedla posbírala bagety a utíkala k Demi.
Hned, jak jsme vyletěly z výtahu,utíkaly jsme do pokoje. Jedna bageta byla úplně na padrť,ale i z toho jsme si nějak starost nedělaly. ,,Jdu se první umýt!" Vzala jsem si ručník a svou kosmetickou tašku a utíkala do koupelny. Demi mezitím otevřela naše kufry a začala nám vybalovat. Po vybalení ji napadla zase nějaká ješitnost. Vytáhla jen hlavu ze dveří a vyděla,že Harry jde k výtahu. ,, Au !! To bolí! Pomoz mi Darcy!" začala křičet a utekla z pokoje. Já se lekla a v ručníku jsem vyběhla z koupelny. Byly jen otevřené dvěře a Demi nikde. Z chodby jsem jen slyšela: ,,Aááá!" Vyletěla jsem z pokoje a utíkala k výtahu,který právě se zavíral. Demi byla v něm. Ani jsem si nevšimla,že Harry tam pořád stojí a dívá se co tu dělám v ručníku. ,,Kde je ten výtah?" vyděšeně jsem Harryho chytla za paž a ptala se. ,, J-Já nevím.Odjel dolů." vykoktal ze sebe. ,, Ohh néé.Kdo v něm byl?!" pokračovala jsem . A než odpověděla,tak jsem si sedla na zem a vzlykala. ,, Jen Demi!" odpověděl . ,,Vzala mi totiž výtah.Řekla,že hned přijede nahoru." dodal. ,,Já ji zabiju! Dělá si ze mě neustále srandu!Už z toho jednou budu mít infarkt!" Harry mi pomohl stát a pak si mě prohlídl. ,,Nooo, ehmm, víšš,že jsi tu polonahá?" usmál se . Do hajzlu!! Darcy ty krávo,dyť si tu před harrym jen v ručníku,který tak tak na tobě drží. ,, Ježiši!" odpověděla jsem. Už jsem se chtěla rozběhnout do pokoje,ale ...
,, Jsem se proběhla." Po schodech nahoru pelášila Demi. Když se podívala na mě a na Harryho usmála se spokojeně. ,,Víš co si? Si blbá! " Utíkala jsem za ní a objala ji. ,,To víš někdo si z tebe musí udělat srandu" odpověděla. ,,Jo a Darcy? " šeptla mi do ucha. ,,No?" odpověděla jsem. ,,Harry tě svléká očima" řekla. ,,Demi!" Harry se na nás spokojeně podíval a spustil: ,, Já jdu ještě do posilovny. Tak,večer" usmál se . ,,Jo,večer" Mávla jsem na něho rukou a s Demi jsme byly na cestě k pokoji.
,,Ehm, Darcy?" vykřikl. ,,Ano? " otočila jsem se rychle a usmála se . ON MĚ OSLOVIL. VÍ JAK SE JMENUJU!!! ,,Nechceš jít semnou?" usmál se a šel k nám blíž. ,,Chce!" Demi odpověděla za mě .
,, Pojď s náma do pokoje Harry než se Mrs. Darcy připraví." Nechápu,jak mohla bý tak klidná. Já jsem měla vyschlo v krku a miliony motýlků mě otravovali v bříše. Třepal se mi hlas a nemohla jsem se nadechnout. ,,Klidně" odpověděl a šel za námi.

Neboj Darcy!! Žádný stres! Jen si v koupelně skoro nahá a vedle je Harry Styles. Pohoda. Rychle jsem si vyčistila zuby . Dala si svoje vlasy do ohonu. Nemalovala jsem se. Stačila jen řasenka. A oblékla jsi tepláky a tílko. Na tílko jsem si dala mikinu. Vyšla jsem z koupelny a viděla, jak si Demi povídá s Harrym na balkóně. Vzala jsem si tašku. Pití,ručník,mobil,... Všechno jsem to do ní nastrkala. Obula si svoje nejoblibenější botasky a pořádně se navonila Playboyem. Zaťukala jsem na okno. A vyrazili jsme.
Demi se s náma rozloučila a pořád se vyptávala Harryho , kde je Niall. Že ho asi jen tak navštíví,jako fanynka.
Byl tu problém. VÝTAH. Je dostatečně malý na to,abych vedle Harryho přestala dýchat . Místo posilovny nemocnice.
Pořád jsme si o něčem povídali. Harry mě pustil do výtahu první a šel po mě. Dveře se zavřely a .. No táák Darcy ovládej se . Bud v klidu . Dýchej,hlavně dýchej!! Nebo to néé ... O můj bože ... Ten blbej výtah zůstal stát.... A je KONEC .. Už se nenadechnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama