Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 4. Kapitola

27. listopadu 2012 v 20:20 | Styleska* |  Nic není Zbytečné,,Drž mě!" Demi se o mě snažila zachytit. ,,Co?!" Dívala jsem se pořád na Paula. ,,Drž mě!" Demi se napřáhla a chytla se mé kapuce u mikiny. Ani jsem nepostřehla a obě jsme přepadly přes kufr. ,,Osle! Máš říct,že padáš!" Ťukla jsem do ní . ,, Jasně. Nevadí ti ,že furt jsme na zemi" ,, Ne, představ si , že jsem si myslela,že už stojím" Smály jsme se. V tom nebylo to možné!! Otočily jsme se za sebe a koho jsme neviděly.
Byl to Niall a Zayn. Šli z hotelu. Rychle jsme vstaly rozběhly se k nim a : ,,Niallee.. ááá" Jasně,že jsme se zase přerazily o jeden kufr.Tentokrát to byl Carlyin kufr.,, Ty si fakt kus VOLA , Carly" nadávala jsem na ni . Kluci mezitím odešli a ani si nás nevšimli. ,,Co je? Máte dávat pozor." Otočila se k nám zády a dělala že nás nezná . HUSA!!
,,Holky takže celý dva týdny budem spát tady! Pokoje máme ÚÚÚPLNĚ nahoře ,ale nemáme je vedle sebe. Já a Carly máme pokoj na jedné straně chodby a vy dvě až na té druhé,takže žádný bordel?! Jasný?!" vysvětlovala mamka. ,,Jojo neboj mami. Vždycky zakřičím abys o něco nepřišla." škodolibě jsem se na ni smála. ,, Darcyiino drzá,já tě vypleskám" natahovala po mě ze srandy ruku. ,,Tak pojďte!" pobídla nás. Nemohly jsme tomu uvěřit!! Jsme ve stejném hotelu jako kluci. Chápete to!!
Sen každé holky! Vidět je! A my je viděly,teda jen Nialla a Zayna . Tyhle myšlenky jsem si promítala ve výtahu cestou nahoru.
Dveře se otevřely. Když jsme vystoupily z výtahu,viděly jsme velkou světle natřenou chodbu. Byla cíti vůně oceánu. A na obouch koncích chodby byl velký balkón s výhledem na velkou část LA.
,,Takže holky vy jste támhle na tom konci uplně vzadu a my tady u výtahu" řekla máma a hodila my klíčky od pokoje. Měly jsme s Demi pokoj 69A. 69 v tu chvíli jsem si vzpomněla zase na kluky.Demi, šlo vidět,že byla taky ještě v šoku. Nemohly jsme tomu uvěřit.
Demi otevřela dveře našeho pokoje. Byl nádherný. Byl tam pokoj, menší obyváček,velký balkón a koupelna. Každá místnost měla svou barvu a k tomu krasné dekorace. Cítila jsem jantarové dřevo,Lilie a také pořád vůni oceánu. Zhluboka jsem se nadechla.
,,Je tu krásně,co?" podívala jsem se na Demi,která byla docela skleslá. ,,Děláš si legraci? Je to nejkrásnější" řekla uvzlykaně. Demi si sedla na naši společnou velkou postel a rozplakala se. ,,Demi co se děje?" Šla jsem za ní a objala ji . ,,Já vím,že mám mít radost. Mám! A velkou,ale když vidím,že jsou tu kluci a ani si nás nevšimly. Mám strach,že si nás ani nevšimnou.Že se mi zhroutí celý svět,že prostě budeme JENOM fanynky. Přitom oni jsou pro nás celým světem." Objaly jsme se. ,,Já mám taky strach,ale musíme bojovat a věřit,že to,že jsme TADY a v stejným hotelu není JEN náhoda.Nezvdávej to Demi,prosím." Koukla jsem se jí do očí a pohladila jí její krásně kaštanově dlouhé vlasy. Měly jsme je podobně,ale já byla blondýna a měla jsem je trošku do prstýnků stočené,ale fakt jenom trošku. ,,Jsme lvice,ne?" Usmála se . ,,Ano a máme hlad" Dodala jsem. ,,Ale fakt! Já mám hlad!" řekla a vstaly jsme z postele. ,,Pak si vybalíme, ted rychle dolů do restauračky. Jdem na lov" Utíkaly jsme z pokoje.
Máma nám dala předem nějaké peníze,takže jsme jí jen daly na stolek v pokoje lístek a šly jsme dolů do restaurace,která byla v hotelu. Zmáškla jsem cuplík a čekaly jsme na výtah. Obě jsme byly zamyšlené.
Dveře od výtahu se otevřely. Z nich vyšel Harry a Louis. My jen stály ani jsme se nehýbaly. Kluci se na nás koukli a usmáli se.
,,Jsme vaše velké fanynky moc vás milujeme!!!" Demi ze sebe vyhrkla a začala plakat. Kluci se otočili a : ,,Děkujeme" řekl Harry. ,,Sníme o tomhle už celé roky,vidět vás!" dodala jsem . ,, Víte co ,tak se s náma večer můžete vyfotit,jak vidím,tak jste ve stejném patře jako my" řekl Louis. Začaly jsme pištět... A vběhly do výtahu.
Obě jsme si tma sedly a řvaly jak kdyby nám někdo ublížil. ,,Demi chápeš to!" podala jsem jí ruku.
,,Ne není to náhoda!" dodala a pak jsme pořád brečely. Až jsme vystoupily a zasáhl nás obrovský HLAD!! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Nelly *Nelly | Web | 27. listopadu 2012 v 21:10 | Reagovat

héj dobrééé :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama