Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 3. Kapitola

26. listopadu 2012 v 11:39 | Styleska* |  Nic není Zbytečné,, Sakra! Darcy,pohni si nebo nám to letadlo uletí!" volala na mě máma z obývacího pokoje,kde jsme měly kufry a tašky . ,, Mamí bez mých plakátů nejedu! Musím si je všechny naskládat do šložky a vzít s sebou,tak bys mohla být trochu ohleduplná,když jde o mé manželství z plakátama." Musela jsem si z mámy pořád dělat prdel,protože mě to hrozně bavilo. ,, Já ti dám manželství! Pohni!! Nebo zmeškáš Los Angeles!" provokovala mě . V momentě jsem byla dole,jen co jsem slyšela o LA. Kufry a tašky jsme naskládaly do auta a : ,,Počkej! Mě něco chybí." Carly vystoupila z auta a utíkala ještě do domu. Mamka se liskla do čela a už se začala trochu nervovat. Já si vytáhla jeden plakát: ,, Podívej Harry to máš,ale agresivní tchýni!" Mamka se na mě podívala a vyplázla na mě jazyk.
Na Demi jsme čekaly dalších 15 minut. Než se vymotala mamka si 10x oběhla Bradford. Dělám si srandu. Za 2 hodiny nám letělo letadlo. Musely jsme šlápnout na plyn,at jsme tam co nejdřív.Menší kolona v Bradfordu nám to ještě hezčejc zpestřila. Do Londýna to byla ještě dlouhá cesta. Mezitím jsme pořád s Demi si zpívaly Take Me Home a Up All Night. Carly spala.

O 2 hodiny později ..

,, Dobrý den. 4 lety do LA." Konečně jsme na letišti Heathrow v Londýně. ,,Paní,měla by jste si pohnout to letadlo odjíždí za 5 minut." Všechny jsme popadly vše co jsme unesly a utíkaly. Musely jsme projít rychle letištní kontrolou . To letadla jsme vstoupily,tak ,tak. Seděla jsem vedle Demi a máma seděly o 5 řad vpředu s Carly. Super! Let byl přes 6 hodin. Hodinu jsme se fotily,jak blbky a pak nás přemohla únava. Usnuly jsme jak Šípkové růženky. Pískání v uších bylo nesnesitelné,ale pak to už bylo dobrý. Hrozně moc jsem se těšila,že uvidím LA. Tam, kde se pohybují všechny hvězdy. Demi Lovato,Selena Gomez,Miley Cyrus a další ... Ale ne moji kluci. To me štvalo nejvíc. Kluci tam nebudou. Ani vůbec nevím,kde jsou . Zayn totiž včera z Bradfordu odjel.

Část: Niall

,,To létání,mě už unavuje" řekl Liam a nasadil si sluchátka. ,, Ale kluci letíme do LA.Do města , kde to žije." ozval se Zayn. Harry ten nás poslouchal. Do LA by jsme měli dorazit zruba za 3 hodiny. ,,Taky jsme mohli letět tím dalším letem!" řekl jsem. Ze zadu se vynořila vysoká letuška. Měla černé na mikádo ostříhané vlasy. Krásné modré oči a byla docela sexy. ,,Nialle,tu jsem ještě neviděl." Prohlíželi jsme si ju. ,,Ehm... slečno!" zamavál jsem na ni. Přišla k nám . ,,Ano potřebujete něco?" zeptala se. ,,Jo já bych chtěl takovou tu kuřecí bagetu.. Ne radši 2 ... nebo rovnou 3 .." Měl jsem hlad. A dost velkej! Řekl bych si i o 4,ale vypadal bych jak Otesánek. ,,Dobře já je donesu" usmála se. ,,Ted bych v tomhle letadle chtěl strávit celý den s takovou novou , ... " ,,Nialleeee! Čeká nás ..." Zayn to ani nedopověděl a všichni spustili: ,,Los Angeles,město,které žije!" ,,No vidíte!" Zayn se zasmál. ,,Hele, mám nápad. Co takhle Canadskej žertík" Louis žduchl do Zayna. ,,Jako Harr..." zašeptal. Letuška se vracela v tom Louis spustil: ,,Slečno prosím vás! Tady ten kudrnatej kamarád je v bezvědomí ! Rychle doneste hodně ledu!" Letuška utíkala pro misku plnou kostek ledu. Louis ji vzal a nasypal to Harrymu za triko. Harry zakřičel přes celé letadlo: ,,To studí! ÁÁÁ ty blbečku!" Louis se smál ,že se ani nemohl nadechnout. Letuška se nechápavě dívala na Louise. ,,Je mentálně postižený" řekl Zayn a ukázal na Louiho.Ten byl celej rudej a pořád se smál. ,,Aha a to dělá vždycky?" zeptala se letuška a pořád koukala na Louiho. ,,Jo , on je z blázince.Být váma , zdrhám nebo vás zacvilku začne očuchávat, jak pes" vyprskl jsem pití na Zayna. Všichni se začaly smát. Louis se smál Harrymu. Liam a Harry Louisovi. A Já se smál Zanovi a on mě. Letuška radši pelášila od nás. Ani nás nepoznala,což byla výhoda.

Část : Darcy


V LA bylo slunečno. ,,Holky,tamhle je naše auto.Odveze nás do našeho 5 hvězdičkového hotelu." Ukázala na střibrné auto,které u nás zastavilo. Naložily jsme a jely do hotelu. Měla jsem vykulené oči. Fakt to tu žilo.Samé palmy,obchoďáky,cluby,... Bylo to fakt úžasné.
Auto zastavilo před velkým luxusním skleným hotelem. Vystoupily jsme a z otevřenou pusou čuměly na ten hotel. ,,Děláš si srandu,mami" vykřikla Carly. Já a Demi jsme utíkaly do hotelu. Na recepci jsme trčely asi 15 minut než se vše vyřídilo.Koukala jsem se po hotelu v tom šli 2 bodyguardi a jeden.Ne to není možný. Byl... to ne! Koukni se pořádně Darcy. Jo byl to ... Paul . To znamená,že ... ! Demi!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janicaa:) Janicaa:) | 26. listopadu 2012 v 11:47 | Reagovat

Superrt!! supeerr! Dalši! Další! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší! DAlší!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama