Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 2. Kapitola

25. listopadu 2012 v 17:13 | Styleska* |  Nic není Zbytečné,,Hele těch našich 1D days bylo už hodně , co? " řekla Demi a štouchla do mě. ,,Jo,to jo" usmála jsem se. ,,Stejnak by mě zajímalo co tvoje máma a ségra chystaj." Demi nad něčím pořád přemýšlela. Někdy mě to dost štvalo. Ale jinak by to debyla Demi. ,, Hele Zayn se zítra vrací do Bradfordu!" Vykulila jsem oči a nemohla se ani pohnout. ,,Kdy?" vykřikla jsem. ,,V kolik?" ,,Počkej , počkej!" ruku mi dala na pusu,abych nežvanila. ,,Za 2 hodiny !" vykřikla a odhodila notas. ,Jooooo" řvaly jsme po mém pokoji a skákaly po posteli. ,,Musíme se obléct a vyrazit" vyhrkla jsem ze sebe. ,,Jo máš pravdu at jsme tam konečně dřív než ostatní" dodala.

O 2 hodiny později ...

,,Tak to jsme sem měly přijít už ráno?" ozvala jsem se z davu křičících fanynek. Zayn ještě nepřijel,ale před jeho domem bylo asi 50 fanynek.,,Já nevím ony jsou jak babky , který čekaj od 5 hodin před obchodem,když se otevírá až v 9." Demi dopověděla a já se rozesmála. Před dům přijelo velké stříbrné auto. Tak fajn ted to musí vyjít!! Z auta vylezl Zayn a mával na nás. Jelikož já a Demi jsme byly uplně vzadu jsme si klekly na 4 a lezly jsme mezi fanynkama jak čoklové! Zayn mezitím šel za náma se vyfotit. Když jsme se konečně provrtaly až ke Zaynovi on už měl na odchodu. Já jsem mu stihla jen sáhnout na ruku . Bylo to úžasné. ZAČALA JSEM PLAKAT! Jenom že jsem mu sáhla na ruku . Měla jem z toho takovou radost. Vrátily jsme se každá domů. Demi byla štastná jako já , ikdyž Zaynovi na ruku nesáhla,ale bylo to více než úžasné.

O týden později ...

Dnes jsem vstala poměrně brzo a hned jsem utíkala k mamce do ložnice a začala skákat po posteli: ,,Mámmíííííí vstávej , dneska je mi 16!!!! No tak vstávej je ze mě velká holka . No tak mamíííííí" řvala jsem a pořád a pořád. Mamka mě vzala za nohy a hodila na druhou stranu postele,pak mě začala horzně lechtat. ,,Mám pro tebe dárek" mrkla na mě. ,,Jakej? Kde?" začala jsem ju pusinkovat. ,,No je někde dole,až ho najdeš,tak mě vzbud" zavřela oči. ,,Mami ty si ze mě děláš prdel,Maminečko prosíím moc prosím,kde je ten dárek, maminko" dělala jsem na ni psí oči . Máme se zvedla a šla ke mně: ,,Podívej se ke Carly do pokoje" zašeptala mi do ucha. ,,Vyletěla jsem z ložnice a utíkala ke sestře do pokoje.Carly ještě spala ,ale já věděla,že to jen dělá. Skočila jsem k ní a začala jsem ju ošmatlávat a lechtat. ,,Máš ho?" řekla jsem. ,,Mám.Hledej!" smála se.,,Tady je něco!" zakřičel jsem. Podívala jsem se a : ,,To je obálka?" nechápavě jsem se zeptala. ,,Jen ji otevři" řekl Carly. Rychle jsem ji rozhtrhla a koukla co je v ní. V TU CHVÍLI SE MI ZASTAVILO SRDCE! TEP JSEM MĚLA NA 150 A NEMOHLA DÝCHAT! ,,To si delátě srandu" plakala jsem. Byly to čtyři letenky do Los Angeles. Na 2 týdny! Takže já,Demi,máma a Carly jedeme do města hvězd .... !!! Páni!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janicaa:) Janicaa:) | 25. listopadu 2012 v 17:20 | Reagovat

No prostě užasné!!!♥

2 *Nelly *Nelly | Web | 25. listopadu 2012 v 20:40 | Reagovat

že maminečko děláš si prdel :D jsem se musela smáát :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama