Chceš se stát Affíkem? Zapiš se:)

Nic není Zbytečné - 1. Kapitola

22. listopadu 2012 v 19:01 | Styleska* |  Nic není Zbytečné


,,Dobré ráno" podravila jsem a šla ke stolu. Na snídani jsem měla vajíčka se slaninou a čaj s mlékem. Moje sestra Carly s námi dnes snídala také. Obvykle snídám jen já a máma . Ale teď se nejdříve představím. Jmenuji se Darcy Lourenová a jsem veliká fanynka skupiny One Direction . Mám o 3 roky starší sestru Carly a mámu Hannah. Máma je strašně bezva . Je jako moje nejlepší kamarádka. Bydlíme v Anglii a to v klidné části na konci městečka Bradford. Máme malý domeček,který tu nechal můj otec.V mých 5 letech od nás odešel. Od té doby jsem ho neviděla. Také mám nejlepší kamarádku Demi. Je stejně stará jako já (15). Náš sen je strávit den s One Direction . Zkoušely jsme to už hodněkrát je jen vidět,ale nikdy to nevyšlo. A to bydlíme v Bradfordu,ale úplně v jiné části než Zayn. Chodím na střední uměleckou školu. Hraju na kytaru a zpívám.

,,Darcy,dnes už půjdeš do školy." ,,Mamíí! Nech mě ještě doma,prosím prosím!" Do školy se mi fakt nechtělo.Nejradši si lehnu na postel koukám na sovje polepené zdi ,kde jsou všude kluci a koukám co je nového nebo poslouchám jejich písničky. ,, Dobře,ale Demi půjde k nám, ať tu nejsi sama." usmála se na mě . ,,Jo a ty Carly je prosím pojedeš omluvit,než se vydáš do školy" škodolibě se na ni podívala. Carly jasně,že kývla,ale radost z toho neměla. Mamka se podívala na hodiny : ,,Jéjda to je hodin,musím jít ještě zařídit něco,tak Carly ty nezapomen a ty ... ty lež" Poklusávala ke dveřím . ,,Mami?" ozvala jsem se . ,,Ano,zlato?! otočila se na mě . ,,Nezapomněla jsi co bude příští týden,že ne? " nahla jsem ze židlou abych na ni viděla a tak tak se držela stolu. ,,Ano vím co bude příští týden , pracuju na tom" mrkla na mě . Budu mít narozeniny! Ou chtěla bych do LA nebo někam . Máma totiž pracuje u cestovky! Cvakly dveře a byla pryč . ,, Carly? Ty asi jentak nevíš co Hannah chystá,že ne?" zvýdavě jsem se na ni podívala a furt nakloněná se židlí. ,,Jo vím,ale neřeknu a nehoupej se nebo sletíš" odpověděla. ,,Jsi protivná!" vyplázla jsem na ni jazyk . Snědla poslední sousto slaniny a a vzala si klíče z baru . Já jen upíjela čaj a koukala na ni přitom se pořád houpala. ,,Valím,nebo to nestihnu" Oblékla jsi rychle koženou bundu. ,,Hele ty "Fline Rychlíku" nezapomeň na Demi.Jasný?!" ,, Jasný,pane generále" odpověděla a pelášila k autu.
Super jsem doma sama a ještě pak s Demi . To bude zase DIRECTION DAY . Jako obvykle ... :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Catherine Catherine | 22. listopadu 2012 v 19:06 | Reagovat

Moc se mi to líbí!Jen tak dál,tvé příběhy mám opravdu ráda,stejně jako tebe.
With love
                           Cetherine :* <3

2 Taly Taly | Web | 25. listopadu 2012 v 12:58 | Reagovat

Ahoj hlásneš pro mě prosím?Pokud ano na mím blogu budeš mít až do vánoc reklamu a avatar:http://ghoulinka-monsterhigh.blog.cz/1211/sutaz-na-11-mesiac-2-hlasovacie-kolo
Moc se omlouvám za reklamu :(nenašla jsem reklamy)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama